• Oase Vitronic 11 W - Uniwersalna lampa UVC

Symbol: 57370
447.00 -6% 419.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Zapytaj o dostępność sprzedawcę

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Oase_baner 1

Czysta woda? Oczywiście. Inteligentna technologia filtrów i profesjonalne rozwiązania.
 
Właściciele oczek wodnych są szczęśliwi, gdy woda jest czysta. Liście, obumarłe rośliny i pozostałości pokarmu bezustannie zasilają oczka wodne w dodatkowe substancje odżywcze: A to stanowi doskonałe warunki do wzrostu glonów. Dobrze wiedzieć, że OASE oferuje szereg innowacyjnych produktów, takich jak ProfiClear Premium EGC, które są odpowiedzialne za oczyszczanie wody i mogą w łatwy i bezpieczny sposób być sterowane za pomocą aplikacji. Do niewielkich oczek wodnych dostępne są podwodne, wielofunkcyjne filtry. Filtry ciśnieniowe są doskonałym rozwiązaniem do małych lub średnich oczek wodnych ze strumieniem lub bez. Filtry przepływowe OASE spełniają wysokie wymogi średnich i dużych oczek wodnych, jak również oczek wodnych z karpiami Koi. Doskonałym uzupełnieniem filtrów są wydajne lampy UVC i niezawodne napowietrzacze do oczek wodnych, które dostępne są zarówno jako kompletny zestaw, jak i pojedyncze komponenty, które to zapewniają czystą wodę. Dzięki Gwarancji Czystej Wody OASE zapewnia radość z czystej wody w oczku. Niezależnie od tego, czy w oczku występują ryby czy też nie, woda w nim stanie się czysta i taka pozostanie.

 Oase baner 2

 

lampa uvc

vitronic 11 w


Oase Vitronic 11 W_picA

   Opis produktu   


Uniwersalna lampa UVC Oase Vitronic 11 W w pełni pomoże Ci wyeliminować zarodniki glonów, bakterie oraz inne szkodliwe organizmy w Twoim oczku wodnym, nie zagrażając przy tym bezpieczeństwu ryb i roślin. Dodatkowo urządzenie to można łączyć z prawie wszystkimi popularnymi filtrami stawowymi, dzięki czemu jest wszechstronny. Mechanizm działania lampy jest bardzo prosty ,a jednocześnie wysoce skuteczny: specjalne promienie UV szybko likwidują bakterie i zarazki oraz zbrylają zielone algi. Jeśli tak uzdatniona woda przepłynie następnie przez filtr stawowy, pozostałości pozostaną w gąbkach filtracyjnych. W rezultacie otrzymujesz niesamowicie czystą wodę w stawach o pojemności do 10 m³. Lampa nadaje się również do zarybionych oczek wodnych o maksymalnej pojemności 5 m³, w przypadku karpi koi do 2,5 m³.

Oase Vitronic 11 W_picB Oase Vitronic 11 W_picC

Oase Vitronic 11 W nadaje się do pomp o maksymalnej wydajności do 1 700 litrów na godzinę, a jej całkowite zużycie energii to tylko 14 W. Optyczna kontrola funkcji zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla oczu - certyfikowany przez instytut VDE. Praktyczna technologia szybkiego otwierania i zamykania lampy UVC ułatwia coroczne czyszczenie szkła kwarcowego. Znajdujący się w zakresie dostawy wysokiej jakości żarnik UVC o długiej żywotności zapewni niezmiennie dobrą moc promieniowania - a tym samym najlepsze wyniki. Obudowa Vitronic 11 W wykonana została z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, o wysokiej jakości wykończenia. Dostarczane akcesoria połączeniowe umożliwiają łatwy montaż. 

Oase Vitronic 11 W_picD Oase Vitronic 11 W_picE

 

   Charakterystyka produktu   


  • Przeznaczenie do zbiorników o pojemności do 10 m³.
  • Usuwanie zielenic (zielona woda).
  • Redukcja szkodliwych bakterii i patogenów.
  • Wizualna kontrola funkcjonowania żarnika UVC.
  • Szybkozłącze dla łatwej wymiany żarnika i czyszczenia szkła kwarcowego.
  • Wysokiej jakości odporna na uderzenia obudowa z tworzywa sztucznego.
  • Łatwy montaż dzięki wielu akcesoriom służącym do podłączania.
  • W zestawie wysokiej jakości żarnik UVC.
  • 100 % bezpieczeństwa dla oczu – certyfikowany przez Instytut VDE.

 

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 330 x 120 x 100
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Pobór mocy W 14
  Długość kabla zasilającego m 3,00
  Waga netto kg 1,30
  Gwarancja w latach 2
  Moc lampy UVC W 11
  Wyświetlacz temperatury   Nie
  UVC licznik roboczogodzin   Nie
  Liczba przyłączy wejściowych   1
  Przyłącza na wejściu mm 19 / 25 / 32 / 38
(¾" ; 1" ; 1¼" ; 1½")
  Liczba przyłączy wyjściowych   1
  Przyłącza na wyjściu mm 19 / 25 / 32 / 38
(¾" ; 1" ; 1¼" ; 1½")
  Maks. przepływ l/h 1700
  Maks. ciśnienie robocze bar 0,5
  Przystosowany do niezarybionych oczek  m³ 10,0
  Przystosowany do zarybionych oczek  m³ 5,0
  Przystosowany do zarybionych oczek z karpiami koi m³ 2,5
  Nr artykułu   57370

   Szczegóły   


Vitronic_spec1Wysokiej jakości żarnik UVC

Zastosowanie wysokiej jakości żarnika UVC gwarantuje długą żywotność i stałą, efektywną moc promieniowania. 

Vitronic_spec2Bezpośrednia instalacja na BioSmart

Urządzenia Vitronic 18 - 36 W można montować bezpośrednio na obudowie filtra w modelach BioSmart i BioTec.


 

 

Vitronic_spec3Wizualna kontrola działania żarnika UVC

Do sprawdzania działania żarówki (nie dotyczy Vitronic 11 W).


 


 

Vitronic_spec4Technologia otwierania i zamykania lampy UVC

Szybkie i praktycznie otwieranie i zamykanie lampy ułatwia wymianę żarówki oraz czyszczenie szkła kwarcowego. 

 

 

   Gwarancja   


gwar

2 lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.