• Oase ProMax Rain 4000 - Pompa do wody deszczowej

Symbol: 47750
335.00 -10% 301.50
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Oase_Banner_1

Baner_promujący_firmę_Oase_1


 

  image

Pompa do wody deszczowej

PROMAX Rain 4000


Oase ProMax Rain 4000_picA

   Opis produktu   


Z praktyczną pompą do wody deszczowej Oase ProMax Rain 4000 możesz łatwo i oszczędnie wykorzystać darmową wodę ze zbiornika na deszczówkę. W połączeniu z ręcznym opryskiwaczem ogrodowym lub małym zraszaczem idealnie nadaje się do podlewania kwiatów i roślin. Uruchomienie jest szybkie i łatwe. Bardzo pomocny jest górny króciec ciśnieniowy z gwintem zewnętrznym o średnicy 1" i przyłączami znajdującymi się w zakresie dostawy. Pompa posiada odporną na zużycie kratkę filtrującą ze zintegrowaną siatką ze stali nierdzewnej.

 

 

Skutecznie zatrzymuje cząsteczki brudu, które mogłyby dostać się do drobnych rur i dysz. Cząsteczki filtrowane w ten sposób można łatwo spłukać dzięki zatrzaskowi bagnetowemu. Wyłącznik pływakowy umożliwia niezawodne i automatyczne włączanie i wyłączanie pompy. Specjalny wirnik kanałowy Oase ProMax Rain 4000 generuje optymalne ciśnienie wody 1,2 barów do nawadniania. Specjalna konstrukcja zapewnia, że woda stale przepływa wokół silnika​​, nawet przy niskim poziomie wody, a powstające ciepło jest optymalnie odprowadzane. Szczególnie praktyczny jest ergonomicznie ukształtowany uchwyt, na którym można również zawiesić pompę ogrodową.

 

 

   Charakterystyka produktu   


  • Solidna i niezawodna pompa do zbiorników na deszczówkę
  • Skuteczne zatrzymywanie cząsteczek: drobna siatka filtrująca zapobiega dostawaniu się zanieczyszczeń i zatykaniu się przewodów i urządzeń do nawadniania
  • Chłodzenie wodne: konstrukcja pompy zapewnia przepływ wody wokół silnika, nawet przy niskim poziomie wody
  • Wysokie ciśnienie: specjalny wirnik kanałowy zapewnia wysokie ciśnienie wody, idealne do podlewania
  • Automatycznie wyłącza i włącza pompę za pomocą wyłącznika pływakowego
  • Zabezpieczenie przed załamaniem i uchwyt węża: zakres dostawy obejmuje zabezpieczenie przed zagięciem węża
  • Wygodna obsługa: ergonomiczny uchwyt
  • Łatwa instalacja połączeń: przyłącze ciśnieniowe na górze z gwintem zewnętrznym o średnicy 1"
  • Dobrze zaprojektowany uchwyt: łatwe zawieszenie pompy

 

   Dane techniczne   


  Wydajność maksymalna - Q max. l/h 4000
  Wysokość podnoszenia - H max. m 12
  Ciśnienie = max. bar 1,2
  Pobór mocy W 370
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Gwarancja w latach 2
  Maks. głębokość zanurzenia = max. m 7
  Funkcja automatyczna   Przełącznik pływakowy
  Przyłącze na wejściu / wyjściu   1"
  Długość kabla zasilającego m 10,0
  Waga netto kg 4,5
  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 177 x 167 x 317
  Nr artykułu   47750

   Gwarancja   


gwar

2 lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności