• Oase ProMax Pressure Automatic 6000/8 - Pompa głębinowa

2232.00 -10% 2008.80
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia.

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Oase_baner 1

Baner_promujący_firmę_Oase_1


 

  Oase baner 2

 

AUTOMATYCZNA POMPA GŁĘBINOWA

PROMAX PRESSURE AUTOMATIC 6000/8


Oase ProMax Pressure Automatic 6000_8_picA

   Opis produktu   


Wszechstronna automatyczna pompa głębinowa Oase ProMax Pressure Automatic 6000/8 jest idealnym rozwiązaniem do montażu pionowego i poziomego. Silnik o mocy 1100 W zapewnia wydajność do 6 000 litrów na godzinę przy maksymalnej wysokości tłoczenia 57 metrów. Wyjątkowo długi 30-metrowy kabel zasilający sprawdzi się szczególnie w sytuacjach gdy głębokości szybów albo studni wynoszą 10, 15 lub nawet 20 metrów. Wysokiej jakości obudowa pompy ze stali nierdzewnej oraz podwyższony filtr wstępny również ze stali nierdzewnej chronią przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo pompa ProMax Pressure Automatic 6000/8 ma możliwość pompowania wody o maksymalnym stężeniu piasku wynoszącym 50 g na m³ wody.

 

   Charakterystyka produktu   


  • Zintegrowane sterowanie automatyczne: więcej informacji na temat funkcji automatyki można znaleźć na stronach z poradami.
  • Bezpieczny: wyposażony w zabezpieczenie przed pracą na sucho.
  • Wysoka jakość i solidność: obudowa ze stali nierdzewnej.
  • Praktyczny: podstawa dla różnych wariantów konfiguracji. Podstawa jest specjalnie zaprojektowana do stosowania w spłuczkach z gumowymi wkładkami do redukcji hałasu.
  • Dobrze chronione: filtr wstępny wykonany ze stali nierdzewnej i podwyższona podstawa chronią przed zanieczyszczeniem.
  • Piaszczysta woda: pompa może pompować wodę o maksymalnym stężeniu piasku 50 g na m³ wody.

 

   Dane techniczne   


  Wydajność maksymalna - Q max. l/h 6000
  Wysokość podnoszenia - H max. m 57
  Ciśnienie = max. bar 5,7
  Pobór mocy W 1100
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Gwarancja w latach 2
  Maks. głębokość zanurzenia = max. m 20
  Rodzaj wirnika   8 - stopniowy
  Przyłącze na wejściu / wyjściu   1"
  Ilość podłączonych zraszaczy / maks. długość węża na zraszacz   5x / 25 m
5x / 50 m
  Długość kabla zasilającego m 30,0
  Waga netto kg 14,80
  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 98 x 98 x 871
  Nr artykułu   43133

   Gwarancja   


gwar

2 lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 

 

 

   Wideo produktu  


 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

  • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności