• Oase ProMax Garden Automatic 6000/5 - Automatyczna pompa nawadniająca

Symbol: 43128
1636.99 -8% 1500.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Przesyłka kurierska ubezpieczona
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Spiesz się! Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Oase_baner 1

Baner_promujący_firmę_Oase_1


 

  Oase baner 2

 

AUTOMATYCZNA POMPA NAWADNIAJĄCA

PROMAX GARDEN AUTOMATIC 6000/5


Oase ProMax Garden Automatic 6000_5_picA

   Opis produktu   


Automatyczna pompa nawadniająca ProMax Garden Automatic 6000/5 została opracowana przez wiodącą niemiecką markę Oase do zastosowań ogrodniczych, działkowych, a nawet rolniczych, w których woda wodociągowa może być niedostępna lub niewystarczająca. Można je podłączyć do odpowiedniego zbiornika na wodę, studni, zbiornika na deszczówkę lub innego źródła wody do urządzeń nawadniających, takich jak zraszaczy, dysz zraszających itp. Model ProMax Garden Automatic 6000/5 oferuje maksymalne: natężenie przepływu 4800 litrów na godzinę, ciśnienie 5,8 barów oraz  wysokość ssania 8 metrów.

Oase ProMax Garden Automatic 6000_5_picBOase ProMax Garden Automatic 6000_5_picC

Ta automatyczna pompa nawadniająca jest w stanie włączyć się automatycznie w momencie wykrycia spadku ciśnienia i wyłączyć się znów, gdy zawory i urządzenia są zamknięte. Oznacza to, że dostarczają wodę na żądanie, a jednocześnie są ekonomiczne, ograniczając do minimum straty wody i energii.

Oase ProMax Garden Automatic 6000_5_picDOase ProMax Garden Automatic 6000_5_picE

Oase ProMax Garden Automatic 6000/5 posiada wiele zalet konstrukcyjnych, między innymi: cicha praca dzięki technologii 5-stopniowego wirnika w połączeniu z obudową wykonaną z włókna szklanego z gumowymi nóżkami i amortyzatorami drgań, okładzinie ze stali nierdzewnej wokół silnika dla lepszego odprowadzania ciepła, zintegrowanemu elektronicznemu systemowi sterowania z wyraźnym wyświetlaniem stanu pracy za pomocą 3 kolorowych wskaźników LED oraz termicznej ochronie przed suchobiegiem. Istnieje również wiele opcji montażu dzięki 4 gwintowanym złączom rowkowym w podstawie jednostki.

 

   Charakterystyka produktu   


  • Inteligentny i wydajny: automatyczne zaopatrzenie w wodę ze studni lub zbiorników na deszczówkę, do 4800 litrów na godzinę i ciśnieniu do 5,8 barów.
  • Kontrola przepływu: przedłuża żywotność pompy.
  • Cicha praca: technologia 5-stopniowanego wirnika w połączeniu z hydrauliczną częścią obudowy wykonaną z włókna szklanego.
  • Wszystko pod kontrolą: zintegrowany w tylnej części uchwytu panel sterujący informujący o trybie pracy pompy.
  • Wysoka jakość i efektywność: obudowa silnika wykonana ze stali nierdzewnej dla lepszego odprowadzenia ciepła.
  • Zawsze gotowy do pracy: zintegrowany zawór zwrotny ułatwiający pracę pompy w trybie "stand by" oraz praktyczny korek odblokowujący, który ułatwia pierwsze zalanie pompy.
  • Metalowy korek spustowy: dla łatwego odkręcenia i zakręcenia przy użyciu klucza.
  • Redukcja hałasu i drgań: zintegrowane z podstawą gumowe nóżki i podkładki niwelujące drgania.
  • Łatwy montaż: 4 otwory w podstawie umożliwiające trwały montaż do każdej płaszczyzny.

 

   Dane techniczne   


  Wydajność maksymalna - Q max. l/h 4800
  Wysokość podnoszenia - H max. m 58
  Ciśnienie = max. bar 5,8
  Pobór mocy W 1300
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 2 + 1
  Maks. głębokość zanurzenia = max. m 8
  Rodzaj wirnika   5-stopniowy
  Funkcja automatyczna   Tak
  Przyłącze na wejściu / wyjściu   1"
  Ilość podłączonych zraszaczy / maks. długość węża na zraszacz   5x / 25m
5x / 50 m
  Długość kabla zasilającego m 1,5
  Waga netto kg 14,3
  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 591 x 234 x 304
  Nr artykułu   43128

   Gwarancja   


gwar3* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 


 

   Wideo produktu   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.