• Oase InScenio EGC Controller Cloud - Kontroler EGC Wi-Fi 55317

Symbol: 55317
1163.00 -10% 1046.70
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Czas realizacji zamówienia 3-5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

Oświetlenie i zasilanie: fascynujące światło i nowoczesna technologia
 
Każdy właściciel stawu cieszy się na panujący wieczorną porą spokój, aby rozkoszować się nim w samotności lub w otoczeniu przyjaciół. Elastyczne, energooszczędne zestawy oświetleniowe OASE zapewnią wtedy niezwykłą atmosferę. Tchnijcie Państwo życie w nocną porę dzięki różnorodnym możliwościom oferowanym przez OASE. Dzięki odpowiednio rozmieszczonym reflektorom OASE z serii LunAqua można wyeksponować drzewa i krzewy lub sprawić, że podwodny świat rozbłyśnie. Całkowitą nowością w ofercie jest ProfiLux Garden LED RGB, dyskretny, solidny reflektor z techniką połączenia pod wodą, który wyczarowuje kolorowe efekty świetlne poprzez zastosowanie aplikacji.

Niezwykle kompaktowy reflektor LED LunAqua Power to jeden z najjaśniej świecących reflektorów LED w naszym asortymencie. Jego siła świecenia i kompaktowy kształt sprawiają, że jest niezwykle elastycznym pod względem wzornictwa elementem w oczku wodnym. Odkryjcie Państwo oświetlenie kaskad OASE. Dzięki temu oświetleniu każda kaskada OASE może zostać oświetlona w fascynujący sposób. Oświetlenie jest szybkie w instalacji i wyposażone także w energooszczędne rozwiązania technologii LED. Rewolucję w sterowaniu urządzeniami w ogrodzie stanowi FM-Master WLAN. W oparciu o elastyczną koncepcję zarządzania InScenio Power Management połączeniem tym można sterować poprzez WLAN za pomocą smartfonu lub tabletu.

 image

KONTROLER EGC WI-FI

INSCENIO EGC CONTROLLER CLOUD


Oase InScenio EGC Controller Cloud_picA

   Charakterystyka produktu   


  • Innowacyjny sterownik do łączenia w sieć urządzeń OASE EGC, zarządzanie urządzeniami za pomocą tabletu lub smartfonu (iOS lub Android) poprzez WiFi
  • Wystarczy pobrać aplikację (z AppleStore lub Google Play) i połączyć z urządzeniami EGC
  • Podłączyć i sterować można do 10 urządzeń OASE obsługujących EGC (pompy, filtr, oświetlenie)
  • Możliwość stosowania na zewnątrz przez cały rok
  • Z elementem mocującym w celu zainstalowania na paliku w gruncie lub do zamocowania na ścianie (w zestawie)
  • Dostęp z każdego miejsca na ziemi za pośrednictwem chmury OASE

 

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 130 x 90 x 40
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Maks. całkowite obciążenie wydajności W 4
  Długość kabla zasilającego m 2,00
  Waga netto kg 1,40
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 2 + 1
  Maks. zasięg WiFi (2,4 GHz) m 80,00
  Możliwość połączenia sieciowego   Router / Chmura
  Połączenie EGC   Tak
  Hotspot WiFi   Tak
  Nr artykułu   55317

 

   Szczegóły   


Oase InScenio EGC Controller Cloud_spec1Zintegrowana antena WiFi

Technologia połączenia WiFi umożliwia łatwe, wygodne i szybkie odczytywanie i regulowanie informacji o wydajności urządzeń ogrodowych za pośrednictwem smartfona lub tabletu, przy maksymalnym zasięgu do 80 m (przy niezakłóconej transmisji sygnału).


Oase InScenio EGC Controller Cloud_spec2Materiał mocujący

Elastyczny materiał mocujący do montażu w ziemi lub na ścianie objęty jest zakresem dostawy.
 

 

Oase InScenio EGC Controller Cloud_spec3Odporny na zachlapanie

Wodoodporna obudowa o klasie ochrony IP 68 do głębokości 0,1 m. Możliwość całorocznego użytku na zewnątrz. 


  

Oase InScenio EGC Controller Cloud_spec4Połączenie EGC

Sterownik wyposażony jest w 2-metrowy kabel EGC i złącze EGC. Sterownik ten jest interfejsem do urządzeń OASE obsługujących EGC (pompy, filtry i oświetlenie). 

 

 

   Gwarancja   


gwar

3* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności