• Oase FiltoMatic CWS 7000 - Filtr przepływowy

Brak towaru
1674.00 -10% 1506.60
Wpisz swój e-mail
Dostawa Czas realizacji zamówienia 3-5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

Czysta woda? Oczywiście. Inteligentna technologia filtrów i profesjonalne rozwiązania.
 
Właściciele oczek wodnych są szczęśliwi, gdy woda jest czysta. Liście, obumarłe rośliny i pozostałości pokarmu bezustannie zasilają oczka wodne w dodatkowe substancje odżywcze: A to stanowi doskonałe warunki do wzrostu glonów. Dobrze wiedzieć, że OASE oferuje szereg innowacyjnych produktów, takich jak ProfiClear Premium EGC, które są odpowiedzialne za oczyszczanie wody i mogą w łatwy i bezpieczny sposób być sterowane za pomocą aplikacji. Do niewielkich oczek wodnych dostępne są podwodne, wielofunkcyjne filtry. Filtry ciśnieniowe są doskonałym rozwiązaniem do małych lub średnich oczek wodnych ze strumieniem lub bez. Filtry przepływowe OASE spełniają wysokie wymogi średnich i dużych oczek wodnych, jak również oczek wodnych z karpiami Koi. Doskonałym uzupełnieniem filtrów są wydajne lampy UVC i niezawodne napowietrzacze do oczek wodnych, które dostępne są zarówno jako kompletny zestaw, jak i pojedyncze komponenty, które to zapewniają czystą wodę. Dzięki Gwarancji Czystej Wody OASE zapewnia radość z czystej wody w oczku. Niezależnie od tego, czy w oczku występują ryby czy też nie, woda w nim stanie się czysta i taka pozostanie.

 image

Filtr przepływowy

FiltoMatic CWS 7000


FiltoMatic CWS 7000_picA

   Opis produktu   


Niesamowicie energooszczędny i kompaktowy filtr przepływowy Oase FiltoMatic CWS 7000 łączy w sobie niezwykle skuteczną filtrację mechaniczno-biologiczną z wysoce efektywną technologią UVC. Dodatkowym atutem tego produktu jest możliwość stosowania go nawet w zarybionych stawach ogrodowych. Filtracja UVC w pełni pomoże Ci wyeliminować zarodniki glonów, bakterie oraz inne szkodliwe organizmy w wodzie, nie zagrażając przy tym bezpieczeństwu ryb i roślin. W efekcie otrzymujesz idealnie czystą wodę w stawach o pojemności do 7 m³, na którą Oase udziela tak zwanej “Gwarancji czystej wody”. Jeśli posiadasz zarybione oczko wodne, wtedy filtr możesz użyć do zbiorników o pojemności 3,5 m³.W przypadku karpi koi do 2 m³.

FiltoMatic CWS 7000_picB FiltoMatic CWS 7000_picC

FiltoMatic CWS 7000 to automatyczny, samoczyszczący filtr, który niezależnie monitoruje stan wody w stawie za pośrednictwem inteligentnego systemu sterowania. System dostosowuje wydajność filtracji, moc UVC i interwały czyszczenia do sezonowych wymagań stawu, zapewniając w ten sposób czystą wodę przez 365 dni w roku. Dzięki inteligentnemu systemowi sterowania FiltoMatic można osiągnąć oszczędność energii do 40%.

FiltoMatic CWS 7000_picD

Kompaktowa konstrukcja i możliwość zakopania 70% filtra oznacza, że można go łatwo zintegrować z otoczeniem stawu. Opcjonalne dekoracyjne osłony imitujące skałę FiltoMatic Cap CWS L sprawią, że filtr przepływowy całkowicie wkomponuje się w architekturę Twojego ogrodu. Oprócz automatycznego usuwania szlamu, filtry piankowe można wygodnie czyścić bez moczenia rąk dzięki sprawdzonym uchwytom do czyszczenia Oase.

 

 

   Charakterystyka produktu   


 • Przeznaczone do zbiorników o pojemności do 7 m³
 • Inteligentne sterowanie dostosowuje wydajność filtra do warunków panujących w zbiornikach wodnych w różnych porach roku
 • Do 40 % oszczędności prądu dzięki sterowanej odpowiednio do zapotrzebowania lampie UVC z opatentowaną funkcją
 • samooczyszczania oraz wzbogacania w tlen
 • Gwarancja Czystej Wody OASE
 • Możliwość zakopania przy brzegu stawu do 70 % wysokości
 • Mniejszy nakład prac konserwacyjnych dzięki automatycznemu odprowadzaniu mułu z filtra
 • Komfortowe czyszczenie gąbek filtracyjnych
 • Optymalne warunki dla oczyszczania biologicznego dzięki szczególnie długiej żywotności i wysokiej jakości gąbek filtracyjnych
 • Niewielka liczba glonów nitkowatych dzięki ciągłemu odprowadzaniu fosforanów i składników pokarmowych
 • Oczyszczanie interwałowe, możliwość ręcznego sterowania lampy UVC i pompy
 • Wzornictwo umożliwiające dużą oszczędność przestrzeni
 • Mniejsze koszty eksploatacji dzięki licznikowi roboczogodzin UVC
 • Łatwa instalacja, niewielki nakład związany z konserwacją i proste użytkowanie

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 380 x 380 x 520
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Pobór mocy UVC W 17
  Pobór mocy pompy W 41
  Długość kabla zasilającego pompę m 10,00
  Waga netto kg 9,64
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 2 + 1
  Moc UVC W 11
  Liczba fioletowych pianek filtracyjnych jedn. 2
  Liczba czerwonych pianek filtracyjnych jedn. 1
  Wskaźnik temperatury wody   Cyfrowy
  UVC licznik roboczogodzin   8 000 h
  Połączenia wlotowe mm 38
(
1½")
  Połączenia wylotowe   DN 75
  Przyłącza na wyjściu zanieczyszczeń   DN 40
  Przepływ (minimalny - maksymalny) l/h 2500 - 4000
  Przystosowany do niezarybionych oczek  m³ 7,0
  Przystosowany do zarybionych oczek  m³ 3,5
  Przystosowany do zarybionych oczek z karpiami koi m³ 1,7
  Nr artykułu   50906

   Szczegóły   


FiltoMatic_7000_spec1Automatyczna jednostka sterująca

Innowacyjny system sterowania zapewnia oszczędność energii dzięki jednostce UVC z regulacją temperatury oraz automatycznym przedziałom czyszczenia. 

FiltoMatic_7000_spec2Osłona filtra

Łatwe otwieranie i zamykanie jedną ręką. Niezamierzonemu otwarciu zapobiega zintegrowany element blokujący.

 

 

FiltoMatic_7000_spec3Kompaktowa konstrukcja

Wzornictwo umożliwiające dużą oszczędność przestrzeni. Dzięki FiltoCap urządzenie można zakopać tak, aby było praktycznie niewidoczne.

 


 

FiltoMatic_7000_spec4Czyszczenie

Poza automatycznym odprowadzaniem szlamu, elementy gąbkowe są wygodnie czyszczone, a ręce pozostają czyste.


 

 

   Gwarancja   


gwar

3* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności