• Kategorie
 • Oase BioTec ScreenMatic² 60000 Filtr przepływowy

Brak towaru
3721.00 -10% 3348.90
Wpisz swój e-mail
Dostawa Czas realizacji zamówienia 3-5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia.
Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

Czysta woda? Oczywiście. Inteligentna technologia filtrów i profesjonalne rozwiązania.
 
Właściciele oczek wodnych są szczęśliwi, gdy woda jest czysta. Liście, obumarłe rośliny i pozostałości pokarmu bezustannie zasilają oczka wodne w dodatkowe substancje odżywcze: A to stanowi doskonałe warunki do wzrostu glonów. Dobrze wiedzieć, że OASE oferuje szereg innowacyjnych produktów, takich jak ProfiClear Premium EGC, które są odpowiedzialne za oczyszczanie wody i mogą w łatwy i bezpieczny sposób być sterowane za pomocą aplikacji. Do niewielkich oczek wodnych dostępne są podwodne, wielofunkcyjne filtry. Filtry ciśnieniowe są doskonałym rozwiązaniem do małych lub średnich oczek wodnych ze strumieniem lub bez. Filtry przepływowe OASE spełniają wysokie wymogi średnich i dużych oczek wodnych, jak również oczek wodnych z karpiami Koi. Doskonałym uzupełnieniem filtrów są wydajne lampy UVC i niezawodne napowietrzacze do oczek wodnych, które dostępne są zarówno jako kompletny zestaw, jak i pojedyncze komponenty, które to zapewniają czystą wodę. Dzięki Gwarancji Czystej Wody OASE zapewnia radość z czystej wody w oczku. Niezależnie od tego, czy w oczku występują ryby czy też nie, woda w nim stanie się czysta i taka pozostanie.

 image

FILTR PRZEPŁYWOWY

BIOTEC SCREENMATIC² 60000


Oase BioTec ScreenMatic² 60000_picA

   Opis produktu   


Filtr przepływowy Oase BioTec Screenmatic² 60000 zagwarantuje Ci niezwykle skuteczną filtrację mechaniczno-biologiczną w Twoim stawie czy oczku wodnym. Efektywne czyszczenie zbiornika zawdzięcza dzięki 2 niebieskim, 3 czerwonym i 3 fioletowym pianką filtracyjnym oraz specjalnemu 3,5 kg granulatowi filtracyjnemu. W rezultacie otrzymujesz idealnie czystą wodę w stawach o pojemności nawet do 60 m³, na którą Oase udziela tak zwanej “Gwarancji czystej wody”. Jeśli posiadasz zarybione oczko wodne, wtedy filtr możesz użyć do zbiorników o pojemności 30 m³.W przypadku karpi koi do 15 m³. Dodatkowo urządzenie cechuje się bardzo niskim poborem energii, wynoszącym tylko5 W. Kolejnym atutem jest znajdujący się u dołu konstrukcji odpływ szlamu z zaworem suwakowym, dzięki któremu bez problemu usuniesz zanieczyszczenia z systemu filtrującego.

Oase BioTec ScreenMatic² 60000_picB Oase BioTec ScreenMatic² 60000_picC

BioTec Screenmatic² 60000 wyposażony jest w funkcję filtracji wstępnej “Screenex”, służącej do oddzielania większych zanieczyszczeń na specjalnej taśmie z sitem. Dystrybutor rozprowadza równomiernie wodę po pasku, który następnie blokuje większe osady, aby zapobiec zbyt szybkiemu zanieczyszczaniu się elementom filtrującym wewnątrz filtra. LED-owa kontrolka wykrywa stopień zabrudzeń i automatycznie uruchamia przesuw taśmy(istnieje też opcja włączenia go ręcznie za pomocą przycisku), transportując szlam do specjalnego dużego kosza, który można bez problemu zdemontować, umożliwiając regularną konserwację. W samej taśmie zastosowano wzmocnione materiały oraz podwójnie uszczelnione silniki, gwarantujące niezwykłą wytrzymałość urządzenia.

Oase BioTec ScreenMatic² 60000_picD Oase BioTec ScreenMatic² 60000_picE

Filtr Oase BioTec Screenmatic² 60000 cechuje się również niesamowitą żywotnością, dzięki łatwej konserwacji filtra. Za pomocą wbudowanych sprzączek zatrzaskowych można łatwo otworzyć pokrywę urządzenia. Gąbki filtracyjne można wygodnie wyczyścić bezpośrednio w filtrze bez konieczności ich zdejmowania. Dołączona do zestawu szczotka służy do regularnego czyszczenia taśmy.

Oase BioTec ScreenMatic² 60000_picF

   Charakterystyka produktu   


 • Wysokowydajny filtr przepływowy do oczek wodnych o pojemności do 60 m³
 • Znacznie mniejsza potrzeba konserwacji dzięki separacji większych zanieczyszczeń przed wlotem do filtra
 • Większa wygoda dzięki automatycznie samoczyszczącemu się filtrowi taśmowemu. Regulowany czujnik czyszczenia kontroluje bieg taśmy w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Zawiera wskaźnik z kontrolką LED.  
 • Odpływ denny z zaworem suwakowym do usuwania zanieczyszczeń z systemu filtrującego
 • Wygodne czyszczenie gąbek filtracyjnych bezpośrednio w filtrze bez konieczności ich zdejmowania
 • Opcjonalna możliwość zastosowania rur z wkładem filtracyjnym PhosLess do redukcji glonów nitkowatych 
 • Optymalnie dostosowany do pomp filtracyjnych OASE AquaMax Eco
 • Możliwość bezpośredniego podłączenia lamp UVC Bitron C i Bitron Eco
 • Wzmocniony materiał paska zapewnia dłuższą żywotność
 • Równomiernie rozprowadzający wodę na taśmie dystrybutor (bez ryzyka zatkania)
 • Kosz na szlam o dużej objętości i prostej obsłudze
 • Gumowa krawędź separująca chroni media filtracyjne przed większymi zanieczyszczeniami
 • Szczotka w komplecie do czyszczenia filtra taśmowego
 • Możliwa ręczna regulacja biegu taśmy za pomocą przycisku
 • Różne materiały filtracyjne zapewniające optymalne zasiedlenie mikroorganizmów w filtrze

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 788 x 590 x 545
  Napięcie znamieniowe   230 V / 50 Hz, 12 V / AC
  Pobór energii W 5
  Długość kabla zasilającego 12 V m 2,10 (zasilacz) + 5,00
  Waga netto kg 23,50
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 2 + 1
  Liczba niebieskich pianek filtracyjnych jedn. 2
  Liczba czerwonych pianek filtracyjnych jedn. 3
  Liczba fioletowych pianek filtracyjnych jedn. 3
  Specjalny granulat filtrujący kg 3,50
  Wskaźnik temperatury wody   Nie
  Rozdzielanie większych zanieczyszczeń µm 300
  Połączenia wlotowe mm 25 / 32 / 38
(
1" ; 1¼" ; 1½")
  Połączenia wylotowe   DN 75
  Przyłącza na wyjściu zanieczyszczeń   DN 50
  Przepływ (minimalny - maksymalny) l/h 6000 - 11000
  Przystosowany do niezarybionych oczek  m³ 60,0
  Przystosowany do zarybionych oczek  m³ 30,0
  Przystosowany do zarybionych oczek z karpiami koi m³ 15,0
  Nr artykułu   57695

   Gwarancja   


gwar

3* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu:PDF Document

 

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności