• Oase BioTec Premium 80000 EGC pump-fed - Filtr przepływowy z wkładem bębnowym

Symbol: 54850
Brak towaru
13861.00 -17% 11504.63
Wpisz swój e-mail
Dostawa Czas realizacji zamówienia 3-5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

Czysta woda? Oczywiście. Inteligentna technologia filtrów i profesjonalne rozwiązania.
 
Właściciele oczek wodnych są szczęśliwi, gdy woda jest czysta. Liście, obumarłe rośliny i pozostałości pokarmu bezustannie zasilają oczka wodne w dodatkowe substancje odżywcze: A to stanowi doskonałe warunki do wzrostu glonów. Dobrze wiedzieć, że OASE oferuje szereg innowacyjnych produktów, takich jak ProfiClear Premium EGC, które są odpowiedzialne za oczyszczanie wody i mogą w łatwy i bezpieczny sposób być sterowane za pomocą aplikacji. Do niewielkich oczek wodnych dostępne są podwodne, wielofunkcyjne filtry. Filtry ciśnieniowe są doskonałym rozwiązaniem do małych lub średnich oczek wodnych ze strumieniem lub bez. Filtry przepływowe OASE spełniają wysokie wymogi średnich i dużych oczek wodnych, jak również oczek wodnych z karpiami Koi. Doskonałym uzupełnieniem filtrów są wydajne lampy UVC i niezawodne napowietrzacze do oczek wodnych, które dostępne są zarówno jako kompletny zestaw, jak i pojedyncze komponenty, które to zapewniają czystą wodę. Dzięki Gwarancji Czystej Wody OASE zapewnia radość z czystej wody w oczku. Niezależnie od tego, czy w oczku występują ryby czy też nie, woda w nim stanie się czysta i taka pozostanie.

 image

Filtr przepływowy z wkładem bębnowym

BioTec Premium 80000 EGC pump-fed


Oase BioTec Premium 80000 EGC pump-fed_picA

   Opis produktu   


Masz duży staw i szukasz wydajnego, niezawodnego systemu filtracyjnego? W takim razie Oase BioTec Premium 80000 EGC jest właśnie dla Ciebie! Ponieważ wysokowydajny filtr przepływowy z technologią filtra bębnowego jest szczególnie łatwy w obsłudze dzięki kompatybilności sieciowej z systemem Easy Garden Control.

Oase BioTec Premium 80000 EGC_picB Oase BioTec Premium 80000 EGC_picC

Zajmujący niewiele miejsca filtr, który dodatkowo można łatwo zintegrować z ogrodem, idealnie nadaje się do stawów o pojemności 80 m³. Jeśli posiadasz zarybione oczko wodne, wtedy filtr możesz użyć do zbiorników o pojemności 40 m³.W przypadku karpi koi do 20 m³. Firma Oase przywiązywała dużą wagę do maksymalnej łatwości użytkowania. W pełni automatyczna separacja większych zanieczyszczeń zapewnia bezproblemowe ich wypłukiwanie z filtra dzięki zastosowaniu wkładu bębnowego. Dzięki ciągłemu odprowadzaniu fosforanu i składników pokarmowych zmniejsza się ryzyko powstawania glonów nitkowatych.

Oase BioTec Premium 80000 EGC_picD Oase BioTec Premium 80000 EGC_picE

Separacja zanieczyszczeń na sitach pomaga w skutecznym usuwaniu z bębna glonów nitkowatych i innych większych zanieczyszczeń. Płukanie filtra następuje wyłącznie poprzez oczyszczoną wodę ze stawu. Dlatego nie jest wymagane podłączenie dopływu świeżej wody. Biotec Premium został zaprojektowany tak, aby pasowały do niego lampy UVC Bitron, które można w prosty sposób zamontować bezpośrednio na obudowie filtra. Zalecamy użycie Bitron C 110 W lub nowego Oase Bitron Eco 120 W, aby pomóc w skutecznym zwalczaniu glonów jednokomórkowych, które zostaną następnie usunięte przez automatyczny moduł bębna BioTec Premium.

 

 

   Charakterystyka produktu   


 • Inteligentny system filtracji do zbiorników wodnych o pojemności do 80 m³ i stawów z rybami do 40 m³
 • W pełni automatyczna separacja większych zanieczyszczeń zapewnia bezproblemowe ich wypłukiwanie z filtra dzięki zastosowaniu wkładu bębnowego
 • Optymalne warunki dla życia biologicznego, dzięki wysokiej jakości i długiej żywotności gąbek w filtrze
 • Wygodne sterowanie wszystkimi ustawieniami za pomocą aplikacji, dzięki możliwościom podłączenia do systemu Easy Garden Control System (EGC). Możliwość modyfikacji do EGC starszych modeli filtra po wymianie sterownika na EGC
 • Płukanie filtra następuje wyłącznie poprzez oczyszczoną wodę stawową. Dzięki temu nie ma konieczności podłączania dopływu świeżej wody
 • Zintegrowana, niezwykle wydajna pompa ciśnieniowa wysokiej jakości do wypłukiwania bębna
 • Niezwykle cicha praca dzięki skutecznej izolacji szumu
 • Bardzo wysoka wydajność filtra do 125 μm i wielkości przepływu do 12500 l/h dla zapewnienia doskonałej przejrzystości wody
 • Pojedynczo zdejmowane elementy sita (bez użycia narzędzi), łatwy dostęp do wnętrza bębna
 • Separacja zanieczyszczeń na sitach pomaga w skutecznym usuwaniu z bębna glonów nitkowatych i innych większych zanieczyszczeń
 • Dzięki ciągłemu odprowadzaniu fosforanu i składników pokarmowych zmniejsza się ryzyko powstawania glonów nitkowatych
 • Spust zanieczyszczeń z zasuwą
 • Innowacyjny i niezawodny produkt »Made in Germany«

 

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 830 x 675 x 820
  Napięcie znamieniowe   230 V / 50 Hz
  Pobór energii W 5
  Pobór energii podczas czyszczenia W 670
  Długość kabla zasilającego  m 5,00 + 1,00
  Waga netto kg 71,50
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 2 + 1
  Jednostka sterująca   Mikrokontroler
  Wyświetlacz temperatury   Cyfrowy
  Liczba dysz / zużycie wody przy płukaniu   1x 4,0 l/min
  Pompa do oczyszczania   4 bary
  Automatyka przepłukiwania   Sterowanie ręczne, interwał czasowy, czujnik
  Materiał   GRP Duroplast / stal nierdzewna
  Liczba niebieskich pianek filtracyjnych jedn. 2
  Liczba czerwonych pianek filtracyjnych jedn. 2
  Liczba fioletowych pianek filtracyjnych jedn. 2
  Przyłącze na wejściu   1x 2" + Bitron
  Przyłącze na wyjściu   DN 110
  Przyłącza na wyjściu zanieczyszczeń   DN 75
  Przyłącze do koryta płuczącego   DN 110
  Przepływ (minimalny - maksymalny) l/h 7500 - 12500
  Wysokość montażu nad poziomem wody cm 51,0
  Nr artykułu   54850

   Gwarancja   


gwar

3* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu:PDF Document

 

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności