• Oase BioTec 30

Symbol: 55421
Brak towaru
9302.00 -15% 7906.70
Wpisz swój e-mail
Opinie
Dostawa Czas realizacji zamówienia 3-5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

Czysta woda? Oczywiście. Inteligentna technologia filtrów i profesjonalne rozwiązania.
 
Właściciele oczek wodnych są szczęśliwi, gdy woda jest czysta. Liście, obumarłe rośliny i pozostałości pokarmu bezustannie zasilają oczka wodne w dodatkowe substancje odżywcze: A to stanowi doskonałe warunki do wzrostu glonów. Dobrze wiedzieć, że OASE oferuje szereg innowacyjnych produktów, takich jak ProfiClear Premium EGC, które są odpowiedzialne za oczyszczanie wody i mogą w łatwy i bezpieczny sposób być sterowane za pomocą aplikacji. Do niewielkich oczek wodnych dostępne są podwodne, wielofunkcyjne filtry. Filtry ciśnieniowe są doskonałym rozwiązaniem do małych lub średnich oczek wodnych ze strumieniem lub bez. Filtry przepływowe OASE spełniają wysokie wymogi średnich i dużych oczek wodnych, jak również oczek wodnych z karpiami Koi. Doskonałym uzupełnieniem filtrów są wydajne lampy UVC i niezawodne napowietrzacze do oczek wodnych, które dostępne są zarówno jako kompletny zestaw, jak i pojedyncze komponenty, które to zapewniają czystą wodę. Dzięki Gwarancji Czystej Wody OASE zapewnia radość z czystej wody w oczku. Niezależnie od tego, czy w oczku występują ryby czy też nie, woda w nim stanie się czysta i taka pozostanie.

 image

FILTR PRZEPŁYWOWY

BIOTEC 30


Oase BioTec 30_picA

   Opis produktu   


Wysoce skuteczny wielostrefowy filtr przepływowy Oase BioTec 30 ze specjalnymi gąbkami filtracyjnymi i dużymi powierzchniami osadniczymi idealnie nada się do większych stawów ogrodowych o pojemności nawet do 120 m³, w przypadku zarybionego oczka do 60 m³, a z karpiami koi do 30 m³. Efektywną filtrację tak dużych zbiorników zawdzięcza dzięki następującym elementom :

 • 6 szczotek filtracyjnych
 • 5 mat filtrujących służących do oddzielania grubszych zanieczyszczeń 
 • 10 niebieskich i 4 czerwone gąbki filtrujące

wszystko to zapewnia wydajny mechaniczno-biologiczny rozkład szkodliwych substancji i składników odżywczych. 

Oase BioTec 30_picB Oase BioTec 30_picC

Czyszczenie i konserwacja Oase BioTec 30 jest bardzo prosta i wygodna. Przy pomocy specjalnego uchwytu bez problemu oczyścisz gąbki filtracyjne nie brudząc, ani mocząc sobie przy tym rąk. Odpływ denny zapewni łatwe wypłukanie większych zanieczyszczeń, a kulowy zawór umożliwi Ci oszczędność wody podczas czyszczenia filtra. 

Obudowa Oase BioTec 30 wykonana została z wysokiej jakości materiału GRP, który charakteryzuje się niezwykłą trwałością o długim okresie eksploatacji. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia lamp UVC Bitron C 72-110 W i Bitron Eco 120-240 W.

 

 

   Charakterystyka produktu   


 • Filtr wielosferowy ze specjalnymi piankami filtracyjnymi
 • Wysoce skuteczny mechaniczno-biologiczny rozkład zanieczyszczeń i składników odżywczych
 • Duża powierzchnia do osadzania się bakterii filtracyjnych
 • Usuwa gruboziarniste zanieczyszczenia przez szczotki filtra
 • Posiada odpływ dolny do łatwego wypłukiwania grubszych cząsteczek
 • Łatwe czyszczenie i konserwacja
 • Możliwość podłączenia lamp Oase Bitron UVC
 • Wysokiej jakości materiał GRP i pierwszorzędne wykonanie
 • Zawiera "Gwarancję czystej wody Oase"
 • Nadaje się do stawów o pojemności do 120,0 m³

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 1200 x 800 x 730
  Waga netto kg 81,50
  Gwarancja w latach 3
  Liczba szczotek filtrujących jedn. 6
  Liczba mat filtracyjnych jedn. 5
  Liczba niebieskich pianek filtracyjnych jedn. 10
  Liczba czerwonych pianek filtracyjnych jedn. 4
  Wskaźnik temperatury wody   Nie
  Połączenia wlotowe mm 25 / 32 / 38 / 50
(
1" ; 1¼" ; 1½" ; 2")
  Połączenia wylotowe   DN 110
  Przyłącza na wyjściu zanieczyszczeń   DN 75
  Maksymalny przepływ l/h 23 000
  Przystosowany do niezarybionych oczek  m³ 120,0
  Przystosowany do zarybionych oczek  m³ 60,0
  Przystosowany do zarybionych oczek z karpiami koi m³ 30,0
  Możliwość połączenia z   Bitron C 72 - 110 W,
Bitron Eco 120 - 240 W
  Nr artykułu   55421
   Szczegóły   

BioTec_spec1Szczotki i matowa siatka

Do oddzielania grubszych zanieczyszczeń. 

BioTe_spec2Pianki filtracyjne

Do osadzania mikroorganizmów w celu rozkładu zanieczyszczeń i substancji odżywczych.


 

 

BioTe_spec3Zawór kulowy

Wylot czystej wody z powrotem do stawu obniża poziom wody w filtrze i umożliwia oszczędność wody podczas oczyszczenia filtra.


 


 

BioTe_spec4Komora odpływowa

Z przyłączem DN 110.

 

 

 

   Gwarancja   


gwar

3 lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności