• Oase Aquamax Eco Titanium 31000 Pompa filtracyjno-strumieniowa 73656

Brak towaru
4651.00 -15% 3953.35
Wpisz swój e-mail
Dostawa Czas realizacji zamówienia 3-7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Brak towaru

Logo Garden System

oase

Fontanny: Indywidualny wybór i różnorodność!

Czy to delikatny wodospad czy też dynamiczny strumień: Woda w ruchu fascynuje niemal każdego. Istnieje wiele różnych możliwości urozmaicenia ogrodu przy pomocy efektów fontannowych OASE.

Woda w ruchu zapewnia wyjątkową atmosferę, a ogród staje się absolutnie nowym doświadczeniem. A może wolisz delikatnie bulgoczący kamień? Bulgocząca fontanna ze spienioną wodą doskonale pasuje do nowoczesnego ogrodu. A może preferujesz jednak klasyczne fontanny? OASE oferuje odpowiednie fontanny do każdego stylu. Nawet jeśli nie masz oczka wodnego, możesz nadać swojemu ogrodowi szczególny wygląd. Osadzone w żwirowym podłożu lub w dekoracyjnej doniczce, fontanny na tarasie lub na balkonie z atrakcyjnymi akcentami wodnymi, to niektóre z możliwości. A jeśli dodać do tego nastrojowe oświetlenie, to letnie wieczory staną się niezapomnianymi momentami. Nasze produkty Water Entertainment w sposób szczególny urozmaicają ogród i otoczenie wokół niego. Aby mieć jeszcze więcej czasu na rozkoszowanie się ich pięknem, dziecinnie prosta instalacja na zasadzie »Plug’n Spray« z pewnością to ułatwi. Na kolejnych stronach można zasięgnąć informacji o wszelkich dostępnych możliwościach.


Logo Oase Living Water

POMPA FILTRACYJNO-STRUMIENIOWA

AquaMax Eco Titanium 31000


Oase Aquamax Eco Titanium 30000_picA

   Opis produktu   


 

Całkowicie nowa, energooszczędna pompa grawitacyjna filtrująco-strumieniowa Oase AquaMax Eco Titanium 31000 doskonale sprawdzi się tam gdzie potrzebny jest bardzo duży przepływ wody nie pobierając przy tym ogromnej ilości energii elektrycznej.

 

Posiadająca maksymalną moc 170 W pompa Oase AquaMax Eco Titanium 31000 zapewnia prędkość przepływu wody nawet do 31 500 litrów na godzinę wraz z wysokością słupa wody wynoszącą aż 3,50 m. Producent wprowadził również wyjątkową funkcję SFC (Seasonal Flow Control) dzięki której z łatwością ustawisz wielkość przepływu wody, w zależności od temperatury. Opcja ta sprawia iż koszta poniesione na filtrację oczka wodnego zostaną znacząco zmniejszone.

 

 Oase Aquamax Eco Titanium 30000_picB Oase Aquamax Eco Titanium 30000_picC

 

Konstrukcja pompy AquaMax Eco Titanium 31000 została w całości wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu może pracować w wodzie jak i poza nią. Dodatkowo materiał ten chroni pompę przed dużymi mrozami (do -20°C)  jak i przed przegrzaniem. Kolejnym atutem pompy jest jej transport zanieczyszczeń nawet do 6 mm grubości poza teren Twojego oczka wodnego. Wał i łożyska wirnika są wykonane z wysokiej jakości ceramiki SIC, co gwarantuje optymalną niezawodność i trwałość.

 

Pompa jest także chroniona przez innowacyjny system EFC (Environmental Function Control) firmy Oase, który automatycznie wyłącza pompę w przypadku przypadkowego uruchomienia na sucho, aby zapobiec uszkodzeniu silnika, zapewniając tym samym większą żywotność produktu.

 

 Oase Aquamax Eco Titanium 30000_picD Oase Aquamax Eco Titanium 30000_picE

 

   Charakterystyka produktu   


  • Innowacyjna pompa grawitacyjna do dużych zbiorników wodnych z karpiami koi
  • Ochrona przed pracą na sucho i blokadą dzięki »Environmental Function Control« (EFC by OASE)
  • Opatentowana funkcja »Seasonal Flow Control« zapewniająca inteligentną i ekologicznie świadomą regulację wielkości przepływu i wysokości tłoczenia
  • Oszczędność 30 % energii przy włączonej funkcji SFC
  • Możliwość zanurzenia w wodzie i instalacji na sucho
  • Transport cząstek zanieczyszczeń o wielkości do 6 mm
  • Solidna obudowa pompy ze stali nierdzewnej
 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 275 x 175 x 215
  Napięcie znamionowe   220 - 240 V / 50/60 Hz
  Moc W 35 - 170
  Długość kabla zasilającego m 10,00
  Waga netto kg 9,20
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 3 + 2
  Maks. wydajność l/min 525
  Maks. wydajność l/h 31500
  Maks. wysokość słupa wody m 3,30
  Przyłącze po stronie nacisku mm 63
  Przyłącze po stronie nacisku   2½"
  Przyłącze po stronie ssącej mm 63
  Przyłącze po stronie ssącej   2½"
  Przyłącze węża mm 25 / 38 / 50
  Przyłącze węża   1" ; 1½" ; 2"
  Maks. grubość transportowanych zanieczyszczeń mm 6
  Regulacja elektroniczna   Tak
  Połączenie EGC   Tak
  Instalacja   Możliwość instalacji pod wodą i na sucho
  Nr artykułu   47028

 

   Szczegóły   


EcoTitanium_spec1Solidna obudowa pompy

Odlew ze stali nierdzewnej umożliwia osiągnięcie trwałej, ponadprzeciętnej precyzji i energooszczędności. Całą obudowę pompy można przestawić w górę o 90º.


 

EcoTitanium_spec2Specjalny wirnik kanałowy

Wytrzymały wirnik gwarantuje wyjątkową żywotność, nawet przy długotrwałym użytkowaniu nie widać śladów zużycia. 

EcoTitanium_spec3Podłączenie do EGC

Pompę można wygodnie obsługiwać za pomocą innowacyjnych urządzeń sterujących, takich jak Eco Control.
 

 

   Gwarancja   


gwar

5* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu : PDF Document 

   Wideo produktu   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

 

  • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności