• Kategorie
  • Oase AquaActiv Biokick 2 L - Starter bakteryjny

Brak towaru
372.00 -10% 334.80
Wpisz swój e-mail
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

AquaActiv: dla zapewnienia trwale czystej i klarownej wody 

 

Życie biologiczne w stawie często obciążane jest przez zbyt intensywne zarybienie, opady deszczu, nadmierne promieniowanie słoneczne lub liście. Skutkiem są złe parametry wody, nadmierne wytwarzanie glonów i szlamu lub nawet choroby ryb. AquaActiv to doskonałe środki na tego typu przypadki, które zwalczą problem i dodatkowo przywrócą biologiczną równowagę w stawie. Cała koncepcja skutecznej w działaniu serii środków do pielęgnacji stawu została zoptymalizowana, poszerzona i dostosowana do potrzeb w jeszcze bardziej logiczny sposób. Uzupełniają ją innowacyjne produkty, które opracowaliśmy na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia i przy wsparciu uznanych ekspertów.


Lepsza jakość wody

Startowe kultury bakterii

Zapewniają istotny impuls, którego oczko wodne potrzebuje do wytworzenia równowagi biologicznej, która ma istotne znaczenie dla życia w wodzie. Zestawy testów OASE zapewniają bezpieczne monitorowanie parametrów wody. Występujące problemy mogą zostać szybko rozpoznane i można zastosować środki zaradcze jeszcze zanim woda zaszkodzi rybom i roślinom.


 image

POPRAWA JAKOŚCI WODY

AQUAACTIV BIOKICK 2 L


BioKick 2l_picA

 

   Opis produktu   


Wysoce skoncentrowany starter bakteryjny Oase AquaActiv BioKick pobudza życie biologiczne w filtrze na wiosnę lub przy ponownym uruchomieniu. Ponad 10 milionów aktywnych mikroorganizmów na ml przyspiesza kolonizację gąbek filtracyjnych cennymi bakteriami filtracyjnymi. Ponadto od razu rozpoczyna się detoksykacja azotanów, amonu i amoniaku. Przy wsparciu tego startera bakteryjnego Twój filtr stawowy osiągnie pełną wydajność w ciągu kilku tygodni. Nawet po częściowej wymianie wody intensywnym czyszczeniu filtra, dodatek Oase AquaActiv BioKick jest godny polecenia.

 

Produkt ten jest szczególnie łatwy w użyciu, 2 l zawartość wystarczy bezpośrednio umieścić na gąbkach filtracyjnych lub w specjalnie zaprojektowanej komorze napełniania w filtrach stawowych Oase. W tym czasie Twój filtr stawowy może nadal normalnie działać. Oase AquaActiv jest produktem czysto biologicznym, wolnym od jakichkolwiek szkodliwych zarazków czy patogenów. Dlatego też idealnie sprawdzi do oczek wodnych imitujących naturalne zbiorniki. 2 l wystarcza do zbiorników o maksymalnej pojemności 100m³ oraz zaleca się stosowanie startera przy stabilnej temperaturze wody wynoszącej 8ºC, aby zapewnić przetrwanie bakterii.

 

 

 

   Charakterystyka produktu   


  • Pobudza życie biologiczne w filtrze na wiosnę lub przy ponownym uruchomieniu
  • Natychmiastowe usuwanie azotynu, amonu i amoniaku
  • Zalecane również do uzupełniania w przypadku wymiany wody w zbiorniku lub po oczyszczeniu filtra
  • Nie ma konieczności uzupełniania
  • Niezwykle łatwe zastosowanie
  • Wolne od patogenów
  • Ponad 10 mln aktywnych mikroorganizmów / ml
  • Doskonałe do oczek wodnych imitujących naturalne zbiorniki

 

 

   Dane techniczne   


  Rozmiar pojemnika   2 l
  Przystosowany do oczek wodnych o maksymalnej pojemności 100,0
  Optymalny dodatek   Oase OptiPond,
Oase Safe & Care
  Nr artykułu   50939

   Szczegóły   

BioKick_spec1Idealny przy ponownym uruchomieniu filtra

Podczas uruchamiania filtra, BioKick przyspieszy kolonizację bakterii filtracyjnych na gąbkach w filtrze.
 

 

 

 

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

  • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności