• OASE PondoVac 4 - Odkurzacz do oczka wodnego, basenu, stawu

Symbol: 50388
2186.00 -9% 1989.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Wysyłka 24h
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

Oczyszczanie i pielęgnacja: Praktyczna pomoc we wszystkich porach roku

Odkurzacze do oczka wodnego lub skimmery powierzchniowe to niezwykle inteligentne wyposażenie pomocnicze. Usuwają cząsteczki zanieczyszczeń zanim wpłyną one negatywnie na jakość wody.

Jeżeli jednak jakieś cząsteczki osiądą na dnie, wówczas do akcji wkraczają odkurzacze z serii PondoVac. PondoVac 4 i 5 z niezwykłą siłą usuwają szlam. Różnią się jednak pod względem wydajności zasysania i elastyczności. PondoVac 5 ze zintegrowaną pompą, tłoczy do 8000 litrów na godzinę i gwarantuje łatwość zastosowania nawet w trudnym terenie. Jeszcze bardziej wydajny jest PondoVac Premium. Przetłacza do 20000 litrów na godzinę i stanowi doskonałe rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań. Pracuje w trybie stałym, ponieważ funkcja zasysania jest niezależna od opróżniania. Obszerny asortyment wyposażenia pomocniczego do oczek wodnych OASE sprawia, że ich utrzymanie staje się proste. Czy to ostre nożyce do oczka wodnego, czy też praktyczne obcęgi do usuwania ciał obcych. Czy to siatki do oczek wodnych chroniące przed liśćmi lub podbieraki do umieszczania ryb w oczku wodnym - OASE ma wszystko to, czego potrzebują Państwo do spokojnej pracy w oczku wodnym i wokół niego.


Odkurzacze do oczek wodnych i basenów

Niepożądany szlam nie ma szans

Gdy cząsteczki zanieczyszczeń osiądą na dnie, mogą wówczas stanowić obciążenie dla jakości wody w oczku wodnym. Nasze odkurzacze do oczek wodnych i basenów z serii PondoVac niezawodnie usuwają osady z dna zbiornika wodnego. Począwszy od PondoVac Classic stanowiącego podstawowe urządzenie aż po PondoVac 5 do najbardziej wymagających zastosowań - z naszego asortymentu możesz wybrać idealny odkurzacz do swojego stawu i odpowiedni do danego celu.


 Logo Oase Living Water

ODKURZACZ DO OCZEK WODNYCH I BASENÓW

PONDOVAC 4


PondoVac 4_picA

   Opis produktu   


Szukasz wysokiej jakości odkurzacza do stawów i basenów, którego można elastycznie i łatwo używać w małych i średnich stawach ogrodowych i basenach?

To Oase PondoVac 4.  Przedstawiamy model wysokiej jakości, który nie idzie na kompromis w zakresie siły ssania. Możesz polegać na opatentowanym systemie dwukomorowym. Dwa cylindry o tym samym rozmiarze są naprzemiennie napełniane i opróżniane jednocześnie.

PondoVac 4_picB PondoVac 4_picC 

Oase PondoVac 4 pokazuje wydajność, która jest po prostu przekonująca. Uderzający jest mocny silnik o mocy 1700 W. PondoVac 4 oferuje głębokość ssania do 2,40 metra i dlatego nadaje się do większości małych i średnich basenów i stawów. Szybki i wygodny transport  do sadzawki dzięki regulowanemu i ergonomicznemu uchwytowiDzięki mocy ssącej do 5000 litrów wody na godzinę nadaje się równie dobrze do czyszczenia, usuwania szlamu oraz usuwania glonów i brudu ze stawu ogrodowego. Ponadto może być stosowany bardzo elastycznie jako odkurzacz na mokro i jako taki jest stosowany w wielu obszarach gospodarstwa domowego.

PondoVac 4_picD PondoVac 4_picE  

Jeśli odprowadzisz oczyszczoną wodę do stawu ogrodowego, worek na brud zatrzyma grubsze cząsteczki (> 1 mm). Jednak ta procedura nie jest odpowiednia do usuwania osadów stawowych. W takim przypadku po prostu poprowadź brudną wodę pod rośliny jako nawóz organiczny. Kolejną zaletą Oase PondoVac 4 jest przezroczysta rura ssąca (o długości 50 centymetrów). Możesz kontrolować przepływ optycznie od pierwszego momentu ssania. Odkurzacz  jest wyposażony w kółka i uchwyt, co ułatwia transport. Możesz kontrolować siłę ssania ręcznie za pomocą kontrolera ręcznego umieszczonego na uchwycie węża ssącego. 

PondoVac 4 posiada w zestawie cztery wytrzymałe, odporne na skręcanie rurki aluminiowe (każda o długości 60 centymetrów), przezroczystą plastikową rurkę ssącą (o długości 50 centymetrów) i pięć różnych dysz (uniwersalna, specjalna końcówka algowa, końcówka powierzchniowa, końcówka szczotkowa i końcówka ssąca na mokro).

 Pondovac4_picF Pondovac4_picG

Firma Oase zwraca szczególną uwagę na  wygodne użytkowanie. Z tego powodu  odkurzacz stawowy został wyposażony w duże kółka terenowe i ergonomiczny regulowany uchwyt transportowy. Urządzenie można w ten sposób bardzo wygodnie, szybko i wygodnie przenieść na miejsce pracy. Podczas użytkowania dobrze przemyślane rozwiązanie do utrzymywania rur ssących jest również wyjątkowo przyjazne dla użytkownika. Ponieważ zarówno wąż ssący o długości 5 m, jak i wąż spustowy o długości 2,5 m można bezpiecznie zamocować na czas transportu i przechowywania.
 

   Charakterystyka produktu   


 • Wydajność zasysania do 5000 l/h, w zależności od umiejscowienia
 • Odsysanie bez zakłóceń dzięki opatentowanemu systemowi dwóch komór – jednoczesne zasysanie i opróżnianie pojemnika
 • Maksymalna głębokość ssania 2,4 m dzięki wydajnemu silnikowi 1700 W
 • Zastosowanie w oczkach wodnych, basenach oraz stawach kąpielowych, jak również z funkcją odkurzania na mokro wewnątrz pomieszczeń
 • Przezroczysta rura ssawna dla zapewnienia kontroli przepływu
 • Wygodne przemieszczanie urządzenia dzięki zamontowanym kółkom oraz regulowanemu uchwytowi
 • Ręczny regulator wydajności ssania
 • Komplet zawiera: 4 wytrzymałe rury aluminiowe, specjalne dysze do glonów nitkowatych, poszerzoną dyszę uniwersalną, dyszę do większych powierzchni, szczotkę ssawną do pracy na mokro, dyszę ze szczotką, worek na zanieczyszczenia, wąż ssawny o długości 5 m oraz wąż odpływowy o długości 2,5 m

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 435 x 395 x 670
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Moc W 1700
  Długość kabla zasilającego m 4,00
  Waga netto kg 13,10
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 2 + 1
  Maks. głębokość ssania m 2,40
  Maks. przepływ l/h 5000
  Długość węża ssącego m 5,00
  Długość węża tłocznego m 2,50
  Aplikacja węża pływającego   Niemożliwe
  Nr artykułu   50388

   Szczegóły   


PondoVac 4_spec1System dwukomorowy

Dwa cylindry tego samego rozmiaru są napełniane i opróżniane w naprzemiennych cyklach, umożliwiając w ten sposób nieprzerywalną pracę urządzenia.


 

PondoVac 4_spec2Uchwyt, rolki transportowe + uchwyt rury ssącej

Szybki i wygodny transport do stawu za pomocą regulowanego i ergonomicznego uchwytu.
 

PondoVac 4_spec3Odpływ ścieków

Po prostu pozwól brudnej wodzie spłynąć do klombu jako nawóz organiczny lub usuń go przez system kanalizacyjny.
 

 

   Gwarancja   


gwar3* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 


 

   Zakres dostawy obejmuje   

 

zakres dostawy pondovac 4

 • Odkurzacz do oczka wodengo Pondovac 4 
 • Wąż ssący 5 m
 • Wąż odpływowy 2,5 m
 • Rozdzielacz wlotowy  
 • Zatyczka 
 • Rura przedłużacza przezroczysta 
 • Rura przedłużacza aluminiowa (Al)  
 • Worek do wychwytywania zabrudzeń 
 • Instrukcja użytkowania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Zestaw dysz   


PondoVac 4_dostawa_1Dysza uniwersalna

Wszechstronny talent (3-12 mm) skutecznie usuwa zanieczyszczenia z dna stawu bez zasysania żwiru.  

PondoVac 4_dostawa2Specjalna dysza do glonów nitkowatych

Dzięki tej dyszy można bardzo łatwo oddzielić i usunąć glony nitkowate.
 

PondoVac 4_dostawa_3Dysza powierzchniowa

Ze zintegrowaną szczotką i obciążnikiem rolkowym do dużych powierzchni, takich jak baseny lub oczka wodne. 

PondoVac 4_dostawa_4Dysza szczotkowa

Szczególnie nadaje się do narożników i uporczywych zabrudzeń. 

PondoVac 4_dostawa_6Dysza do odsysania na mokro

Praktyczna funkcja odkurzania na mokro w pomieszczeniach i na zewnątrz.
 

PondoVac 4_dostawa_6PondoVac 4_dostawa_7Worek na zanieczyszczenia

Idealny do zbierania odpadów i brudnej wody, którą można potem ponownie wykorzystać.

 

 

 

   Wideo produktu   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności