• OASE PondoVac 3 - Odkurzacz do oczka wodnego, basenu, stawu

1860.00 -15% 1589.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Wysyłka 24h
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Ostatnie sztuki. Spiesz się!

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Logo Garden System

oase

Oczyszczanie i pielęgnacja: Praktyczna pomoc we wszystkich porach roku

Odkurzacze do oczka wodnego lub skimmery powierzchniowe to niezwykle inteligentne wyposażenie pomocnicze. Usuwają cząsteczki zanieczyszczeń zanim wpłyną one negatywnie na jakość wody.

Jeżeli jednak jakieś cząsteczki osiądą na dnie, wówczas do akcji wkraczają odkurzacze z serii PondoVac. PondoVac 4 i 5 z niezwykłą siłą usuwają szlam. Różnią się jednak pod względem wydajności zasysania i elastyczności. PondoVac 5 ze zintegrowaną pompą, tłoczy do 8000 litrów na godzinę i gwarantuje łatwość zastosowania nawet w trudnym terenie. Jeszcze bardziej wydajny jest PondoVac Premium. Przetłacza do 20000 litrów na godzinę i stanowi doskonałe rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań. Pracuje w trybie stałym, ponieważ funkcja zasysania jest niezależna od opróżniania. Obszerny asortyment wyposażenia pomocniczego do oczek wodnych OASE sprawia, że ich utrzymanie staje się proste. Czy to ostre nożyce do oczka wodnego, czy też praktyczne obcęgi do usuwania ciał obcych. Czy to siatki do oczek wodnych chroniące przed liśćmi lub podbieraki do umieszczania ryb w oczku wodnym - OASE ma wszystko to, czego potrzebują Państwo do spokojnej pracy w oczku wodnym i wokół niego.


Odkurzacze do oczek wodnych i basenów

Niepożądany szlam nie ma szans

Gdy cząsteczki zanieczyszczeń osiądą na dnie, mogą wówczas stanowić obciążenie dla jakości wody w oczku wodnym. Nasze odkurzacze do oczek wodnych i basenów z serii PondoVac niezawodnie usuwają osady z dna zbiornika wodnego. Począwszy od PondoVac Classic stanowiącego podstawowe urządzenie aż po PondoVac 5 do najbardziej wymagających zastosowań - z naszego asortymentu możesz wybrać idealny odkurzacz do swojego stawu i odpowiedni do danego celu.


 Logo Oase Living Water

ODKURZACZ DO OCZEK WODNYCH I BASENÓW

PONDOVAC 3


 

Pondovac3_picA

   Opis produktu   


Wygodny odkurzacz do sadzawek i basenów Oase PondoVac 3 idealnie nadaje się do sporadycznego czyszczenia i usuwania osadów z małych i średnich stawów ogrodowych. Może być również używany jako odkurzacz na mokro w domu. Opatentowany system dwukomorowy(jednoczesne napełnianie i opróżnianie dwóch cylindrów o tej samej wielkości) umożliwia szczególnie silne ssanie. Mocny silnik 1600 W zapewnia maksymalną moc ssania 4000 litrów wody na godzinę(w zależności od zastosowania) i maksymalną głębokość ssania 2,10 metra (mocne ssanie do 1,70 metra).

 Pondovac3_picB Pondovac3_picC

Oase PondoVac 3 posiada kółka transportowe i regulowany uchwyt. Dlatego jest łatwy do przenoszenia. Przezroczysta rura ssąca(o długości 10 centymetrów) umożliwia optyczną kontrolę przepływu. Jeśli oddasz oczyszczoną wodę do stawu ogrodowego, worek na brud zatrzyma grubsze cząsteczki (> 1 mm). Jednak ta procedura nie jest odpowiednia do usuwania osadów stawowych. W takim przypadku po prostu pozwól brudnej wodzie spłynąć do klombu jako nawóz organiczny lub usuń go przez system kanalizacyjny.

 Pondovac3_picD Pondovac3_picE

Zakres dostawy obejmuje 3 czarne plastikowe rury ssące (po 50 centymetrów), przezroczystą rurkę ssącą (50 centymetrów), 4 różne dysze(uniwersalna, specjalna końcówka algowa, płaska dysza, szczelina), worek do zbierania grubych zanieczyszczeń, 4-metrowy wąż ssący oraz wąż odpływowy o długości 2,5 m.

 

 

 

   Charakterystyka produktu   


  • Wydajność zasysanie do 4000 l/h, w zależności od umiejscowienia
  • Zasysanie bez przerw dzięki opatentowanemu systemowi dwóch komór – jednoczesne zasysanie i opróżnianie zbiornika
  • Maksymalna głębokość zasysania 2,1 m dzięki wydajnemu silnikowi 1600 W
  • Zastosowanie w oczkach wodnych, basenach oraz stawach kąpielowych, jak również z funkcją odkurzania na mokro wewnątrz pomieszczeń
  • Komplet zawiera: 4 rury ssawne (plastik), dyszę do glonów nitkowatych, dyszę do pracy na mokro, dyszę uniwersalną, worek na zanieczyszczenia, wąż odpływowy o długości 2,5 m
  • Łatwy do przenoszenia dzięki zastosowaniu kółek transportowych oraz regulowanemu uchwytowi.
  • Może być stosowany jako odkurzacz na mokro w gospodarstwie domowym.
  • Przezroczysta rura ssąca ułatwia kontrolę przepływu.

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 435 x 395 x 670
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Moc W 1600
  Długość kabla zasilającego m 4,00
  Waga netto kg 12,62
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 2 + 1
  Maks. głębokość ssania m 2,10
  Maks. przepływ l/h 4000
  Długość węża ssącego m 4,00
  Długość węża tłocznego m 2,50
  Aplikacja węża pływającego   Niemożliwe
  Nr artykułu   37102

   Szczegóły   


PondoVac 3_spec1System dwukomorowy

Dwa cylindry tego samego rozmiaru są napełniane i opróżniane w naprzemiennych cyklach, umożliwiając w ten sposób nieprzerywalną pracę urządzenia.


 

PondoVac 3_spec2Uchwyt, rolki transportowe + uchwyt rury ssącej

Szybki i wygodny transport do stawu za pomocą regulowanego i ergonomicznego uchwytu.
 

PondoVac 3_spec3Odpływ ścieków

Po prostu pozwól brudnej wodzie spłynąć do klombu jako nawóz organiczny lub usuń go przez system kanalizacyjny.
 

 

   Gwarancja   


gwar3* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 

 

   Zakres dostawy obejmuje   


PondoVac 3_dostawa_1Dysza uniwersalna

Wszechstronny talent (2-10 mm) skutecznie usuwa zanieczyszczenia z dna stawu bez zasysania żwiru.  

PondoVac 3_dostawa2Specjalna dysza do glonów nitkowatych

Dzięki tej dyszy można bardzo łatwo oddzielić i usunąć glony nitkowate.
 

PondoVac 3_dostawa_3Dysza szczelinowa

Pozwala na skuteczne odsysanie zanieczyszczeń pomiędzy kamieniami i roślinami. 

PondoVac 3_dostawa_4Dysza do odsysania na mokro

Praktyczna funkcja odkurzania na mokro w pomieszczeniach i na zewnątrz.
 

PondoVac 3_dostawa_6PondoVac 3_dostawa_7Worek na zanieczyszczenia

Idealny do zbierania odpadów i brudnej wody, którą można potem ponownie wykorzystać.   Wideo produktu   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

  • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności