• Kategorie
 • OASE Filtral UVC 6000 - Podwodny zestaw filtracyjny z funkcją fontanny

930.00 -10% 837.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa 7-10 DNI ROBOCZYCH
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

Czysta woda? Oczywiście. Inteligentna technologia filtrów i profesjonalne rozwiązania.
 
Właściciele oczek wodnych są szczęśliwi, gdy woda jest czysta. Liście, obumarłe rośliny i pozostałości pokarmu bezustannie zasilają oczka wodne w dodatkowe substancje odżywcze: A to stanowi doskonałe warunki do wzrostu glonów. Dobrze wiedzieć, że OASE oferuje szereg innowacyjnych produktów, takich jak ProfiClear Premium EGC, które są odpowiedzialne za oczyszczanie wody i mogą w łatwy i bezpieczny sposób być sterowane za pomocą aplikacji. Do niewielkich oczek wodnych dostępne są podwodne, wielofunkcyjne filtry. Filtry ciśnieniowe są doskonałym rozwiązaniem do małych lub średnich oczek wodnych ze strumieniem lub bez. Filtry przepływowe OASE spełniają wysokie wymogi średnich i dużych oczek wodnych, jak również oczek wodnych z karpiami Koi. Doskonałym uzupełnieniem filtrów są wydajne lampy UVC i niezawodne napowietrzacze do oczek wodnych, które dostępne są zarówno jako kompletny zestaw, jak i pojedyncze komponenty, które to zapewniają czystą wodę. Dzięki Gwarancji Czystej Wody OASE zapewnia radość z czystej wody w oczku. Niezależnie od tego, czy w oczku występują ryby czy też nie, woda w nim stanie się czysta i taka pozostanie.

 image

FILTRY PODWODNY

FILTRAL UVC 6000


Filtral UVC 6000_picA

   Opis produktu   


Wszechstronne urządzenie Oase Filtral UVC 6000 do małych stawów o pojemności do 6,0 m³. Kompaktowy filtr podwodny nie tylko gwarantuje czystą wodę, ale oferuje również możliwość zamontowania jednej z trzech dysz fontannowych z różnymi wzorami: wulkan, lawa i magma. Jednostka filtrująca z efektywną 11-watową lampą UVC i 4 różnymi materiałami filtrującymi pozostaje ukryta w wodzie, podczas gdy rura teleskopowa wystaje ponad powierzchnię wody. Poza filtracyjną funkcją urządzenia, można łatwo do niego podłączyć mały strumień lub wylewkę. Ponadto innowacyjna funkcja napowietrzacza zapewnia dopływ tlenu i lepszy przepływ w stawie. Średnica fontanny: wulkan 110 cm, lawa 60 cm, magma 120 cm. Wysokość zabawy z wodą: wulkan 150 cm, magma 150 cm. Niezawodna jakość OASE: urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Filtral UVC 6000_picB Filtral UVC 6000_picC

 

   Charakterystyka produktu   


 • Wszechstronne urządzenie z funkcją filtra, fontanną i dyszą napowietrzającą (dysza napowietrzająca zawarta jest w zakresie dostawy)
 • Obejmuje gwarancję czystej wody OASE
 • Kompaktowa jednostka filtrująca z technologią UVC i 4 różnymi mediami filtracyjnymi
 • Zintegrowana pompa do atrakcyjnych fontann
 • Nasadka fontannowa z regulacją wysokości do dostosowania do indywidualnych głębokości wody
 • Regulowany trójnik do obsługi wylewek i małych cieków wodnych
 • Indywidualna regulacja natężenia przepływu i wysokości fontanny
 • Ustawiony całkowicie pod wodą - wygląd stawu pozostaje niezakłócony
 • Wizualna kontrola działania lampy UVC
 • W zakresie dostawy: 3 nasadki do fontann do różnych wzorów wodnych
 • Nadaje się do stawów o pojemności do 6,0 m³

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 347 x 276 x 157
  Napięcie znamieniowe   230 V / 50 Hz
  Moc W 52
  Długość kabla zasilającego m 10,00
  Waga netto kg 5,20
  Gwarancja w latach 2
  Moc lampy UVC W 11
  Maks. wydajność pompy l/h 2500
  Maks. prędkość przepływu l/h 1700
  Maks. wysokość słupa wody m 2,10
  Powierzchnia kosza ssawnego cm² 697
  Liczba niebieskich pianek filtracyjnych   1
  Liczba czerwonych pianek filtracyjnych   1
  Liczba bio-powierzchniowych elementów   4
  Specjalny granulat filtracyjny kg 0,80
  Przyłącze po stronie ciśnienia mm 13 / 19 / 25
  Przyłącze po stronie ciśnienia   ½" ; ¾" ; 1"
  Przystosowany do niezarybionych oczek  m³ 6,0
  Przystosowany do zarybionych oczek  m³ 3,0
  Zestaw do napowietrzania w zakresie dostawy   Tak
  Nr artykułu   70235

   Szczegóły   


Filtral UVC_specASprytny filtr podwodny

Uniwersalne kompaktowe rozwiązanie do oczek wstępnie uformowanych i małych stawów.

 

 


 

Filtral UVC_specBMedia filtracyjne i UVC

Dwie różne gąbki filtracyjne, a także bio-powierzchnia i lampa UVC zapewniają mechaniczne i biologiczne czyszczenie Twojego oczka wodnego.

 

 

Filtral UVC_specCInnowacyjna funkcja napowietrzania

Dysza napowietrzająca zapewnia dodatkowy dopływ tlenu. Podobnie w stawie generowany jest strumień światła, który zapewnia optymalne wyniki filtrowania.
 


 

Filtral UVC_specDŁatwe czyszczenie

Praktyczne klipsy umożliwiają szybkie otwarcie obudowy, co umożliwia łatwe czyszczenie elementów filtrujących. Do czyszczenia nie ma konieczności demontażu mocowania dyszy. 

 

 

 

   Gwarancja   


gwar

2 lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

 

 

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: PDF Document

 

 

   Wideo produktu   


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności