• OASE AquaMax Eco Gravity 10000 Pompa filtracyjno-strumieniowa 57091

Symbol: 57091
2398.00 -17% 1990.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Przesyłka kurierska ubezpieczona
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Zapytaj o dostępność sprzedawcę

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Oase_baner 1

Pompy filtracyjno-strumieniowe: poczuj siłę wody – w każdym zbiorniku wodnym
 
Wodospady i strumienie to nie tylko niewielkie naturalne spektakle - woda wprawiona w ruch może znacznie więcej. Zaletą są nieograniczone możliwości zastosowania pomp OASE.
 
Oczka wodne to idealne siedliska dla różnych roślin i zwierząt. Czysta woda jest niezbędna dla tych siedlisk, w szczególności dzięki zawartemu w niej tlenowi. Pompy OASE wprawiają wodę w oczku w ruch, zapewniając konieczne zaopatrzenie w tlen. Strumienie i wodospady, które jednocześnie nadają oczkom wodnym bardziej naturalny wygląd, stanowią także doskonałe źródło tlenu w wodzie. Dlatego też, koniecznie należy je uwzględnić w swoich planach. Pompy filtracyjno- -strumieniowe OASE zasilają także w wydajny sposób filtry stawowe, dzięki którym woda zostaje oczyszczona z większych zanieczyszczeń, glonów i patogenów.
Pompy filtracyjne OASE, zasilane grawitacyjnie, są doskonałym rozwiązaniem do dużych zbiorników wodnych, w szczególności do oczek wodnych z karpiami Koi. Opatentowana funkcja Seasonal Flow Control (SFC) w inteligentny sposób reguluje wielkość przepływu wody i wysokość tłoczenia w zależności od temperatury wody i umożliwia dzięki temu dalszą oszczędność kosztów nawet do 30%. Wyspecjalizowany sprzedawca OASE z chęcią doradzi Państwu i pomoże wybrać pompę odpowiednią do wielkości oczka wodnego i Państwa potrzeb. Nasze pompy prezentujemy Państwu w kolejnym rozdziale.

 Oase baner 2

 

POMPA FILTRACYJNO-STRUMIENIOWA

AquaMax Eco Gravity 10000


AquaMax Eco Gravity 10000_picA

   Opis produktu   


Energooszczędna pompa stawowa Oase AquaMax Eco Gravity 10000 o dużej i niezawodnej wydajności doskonale nadaje się do zasilania  większych systemów filtrujących, np. na karpie koi i oczka wodne lub inne duże zbiorniki wodne do użytku wewnętrznego. Jest optymalnie dostosowany do wymagań i właściwości systemów filtrów grawitacyjnych. Przy poborze mocy zaledwie 65 W dostarcza on dużą ilość wody 10 000 litrów na godzinę osiąga słup wody 1,30 m. Dzięki nowej koncepcji hydraulicznej z wirnikami o zoptymalizowanym przepływie i elektronicznie sterowanym silnikiem pompa ta jest wyjątkowo ekonomiczna pod względem zużycia energii.

 AquaMax Eco Gravity 10000_picB AquaMax Eco Gravity 10000_picC

Oase AquaMax Eco Gravity 10000 ma wysokiej jakości kosz filtrujący wykonany ze stali nierdzewnej, przez który łatwo przenoszą się grube cząsteczki brudu do wielkości ziarna 6 mm. Zdejmowany cokół zapewnia wysoki poziom stabilności i umożliwia zainstalowanie tej pompy stawowej nawet w najmniejszej przestrzeni. Może być instalowany w zanurzeniu i na sucho, a także nadaje się do bezpiecznego stosowania na stawach kąpielowych i pływackich (stosowany w zewnętrznej komorze pompy).

 AquaMax Eco Gravity 10000_picD AquaMax Eco Gravity 10000_picE

Pompa stawowa Oase AquaMax Eco Gravity 10000 ma dwa doskonałe mechanizmy ochronne i kontrolne: Jeśli pracuje na sucho lub jest zablokowana, silnik wyłącza się automatycznie, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia (kontrola funkcji środowiskowych). Dodatkowo unikalna, opatentowana ochrona przed zamarzaniem gwarantuje ochronę przed mrozem do - 20°C. W wyposażeniu pompy do stawu Oase AquaMax Eco Gravity 10000 znajduje się zestaw adapterów do węża (2 "/ 50 mm / DA63) i przyłącze rurowe (DN75 / DN110), a także wygodny przewód zasilający o długości 10 m.

 

 
 

   Charakterystyka produktu   


  • Energooszczędna pompa filtrująca o dużej i niezawodnej wydajności do dostarczania dużej ilości wody przy intensywnym użytkowaniu.
  • Transport cząstek zanieczyszczeń o wielkości do 6 mm.
  • Wysoka stabilność dzięki wyjmowanej podstawie montażowej.
  • Możliwość zanurzenia w wodzie i instalacji na sucho.
  • Niezwykła, opatentowana ochrona przed zamarzaniem: do −20 °C pompa nie ulega uszkodzeniu.
  • Ochrona przed pracą na sucho i blokadą dzięki »Environmental Function Control« (EFC by OASE).
  • Odpowiednia do zastosowania w stawach pływackich i kąpielowych (instalacja pompy w zewnętrznej komorze).
  • Zakres dostawy obejmuje : zestaw adapterów do węża (2" / DA 63) i przyłącza rurowego (DN 75 / DN 110).
  • Wirnik o zoptymalizowanym przepływie zapewnia wysoki poziom efektywności energetycznej.
  • Długa żywotność.

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 272 x 142 x 182
  Napięcie znamionowe   220 - 240 V / 50 Hz
  Moc W 65
  Długość kabla zasilającego m 10,00
  Waga netto kg 4,20
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 3 + 2
  Maks. wydajność l/min 166
  Maks. wydajność l/h 10000
  Maks. wysokość słupa wody m 1,30
  Przyłącze po stronie nacisku mm 50
  Przyłącze po stronie nacisku   2"
  Przyłącze po stronie ssącej mm 50
  Przyłącze po stronie ssącej   2"
  Przyłącze węża mm 50
  Przyłącze węża   2" ; DA 63 ; DA 75 ; DA 110
  Powierzchnia kosza ssawnego cm² 200
  Maks. grubość transportowanych zanieczyszczeń mm 6
  Regulacja elektroniczna   Nie
  Instalacja   Możliwość instalacji pod wodą i na sucho
  Nr artykułu   57091

   Szczegóły   


EcoGravity_spec1Osłona pompy ze stali nierdzewnej

Solidny i wytrzymały kosz filtracyjny wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia transport grubych cząsteczek zanieczyszczeń nawet do 6 mm poza teren Twojego oczka wodnego.
 

 

EcoGravity_spec2Zdejmowana podstawa

Zdejmowana podstawa umożliwia instalację pompy w ograniczonej przestrzeni.
 


 

EcoGravity_spec3Zestaw adapterów

Dołączony zestaw adapterów umożliwia podłączenie węży (50mm / DA 63) i rur (DN 75 / DN 110)

 

 

   Gwarancja   


gwar

5* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu : PDF Document


 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.