• OASE AquaMax Eco Expert 27000 / 12 V Pompa filtracyjno-strumieniowa 77918

Symbol: 77918
7907.00 -15% 6720.95
szt. Dodaj do ulubionych
Opinie
Dostawa Czas realizacji zamówienia 3-7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

oase

Pompy filtracyjno-strumieniowe: poczuj siłę wody – w każdym zbiorniku wodnym
 
Wodospady i strumienie to nie tylko niewielkie naturalne spektakle - woda wprawiona w ruch może znacznie więcej. Zaletą są nieograniczone możliwości zastosowania pomp OASE.
 
Oczka wodne to idealne siedliska dla różnych roślin i zwierząt. Czysta woda jest niezbędna dla tych siedlisk, w szczególności dzięki zawartemu w niej tlenowi. Pompy OASE wprawiają wodę w oczku w ruch, zapewniając konieczne zaopatrzenie w tlen. Strumienie i wodospady, które jednocześnie nadają oczkom wodnym bardziej naturalny wygląd, stanowią także doskonałe źródło tlenu w wodzie. Dlatego też, koniecznie należy je uwzględnić w swoich planach. Pompy filtracyjno- -strumieniowe OASE zasilają także w wydajny sposób filtry stawowe, dzięki którym woda zostaje oczyszczona z większych zanieczyszczeń, glonów i patogenów.
Pompy filtracyjne OASE, zasilane grawitacyjnie, są doskonałym rozwiązaniem do dużych zbiorników wodnych, w szczególności do oczek wodnych z karpiami Koi. Opatentowana funkcja Seasonal Flow Control (SFC) w inteligentny sposób reguluje wielkość przepływu wody i wysokość tłoczenia w zależności od temperatury wody i umożliwia dzięki temu dalszą oszczędność kosztów nawet do 30%. Wyspecjalizowany sprzedawca OASE z chęcią doradzi Państwu i pomoże wybrać pompę odpowiednią do wielkości oczka wodnego i Państwa potrzeb. Nasze pompy prezentujemy Państwu w kolejnym rozdziale.

 Logo Oase Living Water

POMPA FILTRACYJNO-STRUMIENIOWA

AQUAMAX ECO EXPERT 27000 / 12 V


OASE AquaMax Eco Expert 27000 12 V_picA

   Opis produktu   


Całkowicie nowa, energooszczędna pompa filtrująco-strumieniowa Oase AquaMax Eco Expert 27000 / 12V doskonale sprawdzi się tam gdzie potrzebny jest bardzo duży przepływ wody nie pobierając przy tym ogromnej ilości energii elektrycznej. Urządzenie posiada transformator obniżający napięcie podawane do pompy do jej bezpiecznego poziomu 12 V, zatem pompa może być stosowana do stawów kąpielowych czy basenów. Posiadająca moc 260 W pompa Oase AquaMax Eco Expert 27000 / 12 V zapewnia prędkość przepływu wody nawet do 27 700 litrów na godzinę oraz wysokość słupa wody wynoszącą aż 4,60 m. Producent wprowadził również wyjątkową funkcję SFC (Seasonal Flow Control) dzięki której z łatwością ustawisz wielkość przepływu wody, w zależności od temperatury. Opcja ta sprawia iż koszta poniesione na filtrację oczka wodnego zostaną znacząco zmniejszone.

OASE AquaMax Eco Expert 27000 12 V_picB

Konstrukcja pompy AquaMax Eco Expert 27000 / 12V została w całości wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu może pracować w wodzie jak i poza nią. Dodatkowo materiał ten chroni pompę przed dużymi mrozami (do -20°C)  jak i przed przegrzaniem. Kolejnym atutem pompy jest jej transport zanieczyszczeń nawet do 11 mm grubości poza teren Twojego oczka wodnego. Kosz ssawny tego urządzenia posiada również bardzo dużą powierzchnię filtracyjną wynoszącą aż 1060cm2.

OASE AquaMax Eco Expert 20000 12 V_picC

Pompa jest także chroniona przez innowacyjny system EFC (Environmental Function Control) firmy Oase, który automatycznie wyłącza pompę w przypadku przypadkowego uruchomienia na sucho, aby zapobiec uszkodzeniu silnika, zapewniając tym samym większą żywotność produktu.


   Charakterystyka produktu   


 • Nowa, energooszczędna generacja pomp zapewniających ekstremalną siłę tłoczenia i oszczędność energii
 • Doskonałe do zastosowania w wymagających instalacjach filtracyjnych lub do dużych strumieni i wodospadów
 • Niezawodność przy jednoczesnym perfekcyjnym tłoczeniu większych cząstek zanieczyszczeń o wielkości do 11 mm
 • Wytrzymała, odporna obudowa ze stali szlachetnej o długiej żywotności zapewniającej stabilność i trwałość
 • Niezwykła, opatentowana ochrona przed zamarzaniem: do −20 °C pompa nie ulega uszkodzeniu
 • Ochrona przed pracą na sucho i blokadą dzięki »Environmental Function Control« (EFC by OASE)
 • Niezwykle cicho pracująca pompa – idealna do zastosowania w zewnętrznej komorze
 • Opatentowana funkcja »Seasonal Flow Control« zapewniająca inteligentną i ekologicznie świadomą regulację wielkości przepływu i wysokości tłoczenia
 • Oszczędność 30 % energii przy włączonej funkcji SFC
 • Odpowiednia do zastosowania w stawach pływackich i kąpielowych

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 540 x 250 x 220
  Napięcie znamionowe   220 - 240 V / 50/60 Hz, 12 V / DC
  Moc W 30 - 260
  Długość kabla zasilającego m 8,00
  Długość kabla 12 V (z zasilaczem) m 2,50 (zasilacz) + 8,00
  Waga netto kg 14,60
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 3 + 2
  Maks. wydajność l/min 450
  Maks. wydajność l/h 27 000
  Maks. wysokość słupa wody m 4,60
  Przyłącze po stronie nacisku mm 50
  Przyłącze po stronie nacisku   2"
  Przyłącze po stronie ssącej mm 50
  Przyłącze po stronie ssącej   2"
  Przyłącze węża mm 38 / 50
  Przyłącze węża   1½" ; 2"
  Powierzchnia kosza ssawnego cm² 1060
  Maks. grubość transportowanych zanieczyszczeń mm 11
  Regulacja elektroniczna   Tak
  Połączenie EGC   Tak
  Instalacja   Możliwość instalacji pod wodą i na sucho
  Nr artykułu   77918

   Gwarancja   


gwar

5* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu : PDF Document


 

   Wideo produktu   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności