• OASE AquaMax Eco Classic 17500 Pompa filtracyjno-strumieniowa

Symbol: 56653
2417.00 -7% 2249.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Przesyłka kurierska ubezpieczona
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Spiesz się! Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Oase_baner 1

Pompy filtracyjno-strumieniowe: poczuj siłę wody – w każdym zbiorniku wodnym
 
Wodospady i strumienie to nie tylko niewielkie naturalne spektakle - woda wprawiona w ruch może znacznie więcej. Zaletą są nieograniczone możliwości zastosowania pomp OASE.
 
Oczka wodne to idealne siedliska dla różnych roślin i zwierząt. Czysta woda jest niezbędna dla tych siedlisk, w szczególności dzięki zawartemu w niej tlenowi. Pompy OASE wprawiają wodę w oczku w ruch, zapewniając konieczne zaopatrzenie w tlen. Strumienie i wodospady, które jednocześnie nadają oczkom wodnym bardziej naturalny wygląd, stanowią także doskonałe źródło tlenu w wodzie. Dlatego też, koniecznie należy je uwzględnić w swoich planach. Pompy filtracyjno- -strumieniowe OASE zasilają także w wydajny sposób filtry stawowe, dzięki którym woda zostaje oczyszczona z większych zanieczyszczeń, glonów i patogenów.
Pompy filtracyjne OASE, zasilane grawitacyjnie, są doskonałym rozwiązaniem do dużych zbiorników wodnych, w szczególności do oczek wodnych z karpiami Koi. Opatentowana funkcja Seasonal Flow Control (SFC) w inteligentny sposób reguluje wielkość przepływu wody i wysokość tłoczenia w zależności od temperatury wody i umożliwia dzięki temu dalszą oszczędność kosztów nawet do 30%. Wyspecjalizowany sprzedawca OASE z chęcią doradzi Państwu i pomoże wybrać pompę odpowiednią do wielkości oczka wodnego i Państwa potrzeb. Nasze pompy prezentujemy Państwu w kolejnym rozdziale.

 Oase baner 2

POMPA FILTRACYJNO-STRUMIENIOWA

AQUAMAX ECO CLASSIC 17500


OASE AquaMax Eco Classic 17500_picA

   Opis produktu   


 

Całkowicie odnowiony klasyk z serii podstawowej: pompa filtracyjno-strumieniowa Oase AquaMax Eco Classic 17500 z energooszczędnym silnikiem i gruboziarnistym pompowaniem do 8 mm  idealnie nadaje się do Twojego oczka ogrodowego. Przy poborze mocy zaledwie 170 W dostarcza wodę o maksymalnej ilości 17400 litrów na godzinę i osiąga słup wody max. 3,70 m. Pompa pracuje wyjątkowo energooszczędnie - silnik oszczędza prąd i pieniądze. Ponadto AquaMax Eco Classic 17500 jest wyposażony w mechanizm ochronny do pracy na sucho i blokowania (kontrola funkcji środowiskowych). W rezultacie pompa ta wyłącza się automatycznie, jeśli pracuje na sucho lub jest zablokowana, zapobiegając uszkodzeniu urządzenia.

 OASE AquaMax Eco Classic 17500_picB OASE AquaMax Eco Classic 17500_picC

Duży wszechstronny filtr przepuszcza cząsteczki brudu i martwe części roślin o wielkości do 8 mm. Średnice węża od 1" do 1½" można łatwo podłączyć do stale obracanego przegubu kulowego za pomocą uniwersalnej stopniowanej dyszy węża, która wchodzi w zakres dostawy. AquaMax Eco Classic 17500 można zainstalować zarówno w zanurzeniu, jak i na sucho. Można stosować w oczkach wodnych i stawach kąpielowych (używanych w zewnętrznej komorze pompy). Posiada wygodny kabel o długości 10m.

OASE AquaMax Eco Classic 17500_picD


   Charakterystyka produktu   


  • Całkowita odmiana: Classic - podstawowa seria pomp filtracyjno-strumieniowych OASE.
  • Całkiem nowy kształt: dzięki naturalnemu wyglądowi dopasowania wizualnie do otoczenia stawu.
  • Niezwykle oszczędna: dzięki energooszczędnemu silnikowi pompa AquaMax Eco Classic minimalizuje pobór prądu.
  • Bezkompromisowo niezawodna: niezwykła siła tłoczenia wody stawowej do filtra i większych cząsteczek zanieczyszczeń o wielkości do 8 mm.
  • Odpowiednia do zastosowania w stawach pływackich i kąpielowych (umieszczona w zewnętrznej komorze pompy). 
  • Dostawa obejmuje: stopniowany króciec do węzy o różnych średnicach.
  • Ochrona przed sucho-biegiem i blokadą dzięki funkcji EFC firmy OASE.

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 280 x 230 x 140
  Napięcie znamionowe   220 - 240 V / 50 Hz
  Moc W 170
  Długość kabla zasilającego m 10,00
  Waga netto kg 5,30
  Gwarancja (+ na życzenie) w latach 3 + 2
  Maks. wydajność l/min 290
  Maks. wydajność l/h 17400
  Maks. wysokość słupa wody m 3,70
  Przyłącze po stronie nacisku mm 50
  Przyłącze po stronie nacisku   2"
  Przyłącze po stronie ssącej mm 38
  Przyłącze po stronie ssącej   1½"
  Przyłącze węża mm 25 / 32 / 38
  Przyłącze węża   1" ; 1¼" ; 1½"
  Powierzchnia kosza ssawnego cm² 810
  Maks. grubość transportowanych zanieczyszczeń mm 8
  Regulacja elektroniczna   Nie
  Instalacja   Możliwość instalacji pod wodą i na sucho
  Nr artykułu   56653

   Szczegóły   


AquaMax Eco Classic_spec1Transport grubszych zanieczyszczeń

Okrągły filtr siatkowy o dużej powierzchni przepuszcza grubsze cząsteczki zanieczyszczeń, takie jak odchody ryb czy martwe części roślin o wielkości do 8 mm. 

 

AquaMax Eco Classic_spec2Specjalny stopniowany adapter węża

Zakres dostawy obejmuje stopniowany adapter węża z odpowiednimi zaciskami ze stali nierdzewnej.


 

AquaMax Eco Classic_spec3Energooszczędny silnik

Wydajny silnik OASE jest szczególnie ekonomiczny i skutecznie obniża koszty eksploatacji.
  

   Gwarancja   


gwar

5* lata gwarancji !

Okres gwarancji rozpoczyna się od pierwszego nowego zakupu w naszym sklepie. W przypadku odsprzedaży okres gwarancji nie jest przedłużany ani odnawiany. Wady lub uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwej instalacji i błędów w obsłudze, jak również wskutek braku pielęgnacji lub zastosowania nieodpowiednich środków czyszczących lub zaniechania konserwacji, wskutek niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, uszkodzenia, uderzenia, oddziaływania mrozu, itd., odcięcia wtyczki, skrócenia kabla, osadów kamienia lub nieodpowiednich prób napraw nie podlegają ochronie gwarancyjnej.

W kwestii prawidłowego użytkowania odsyłamy do instrukcji obsługi danego produktu, której przestrzeganie stanowi podstawowy warunek skorzystania z każdego rodzaju gwarancji OASE. Części ulegające zużyciu wymienione są w instrukcjach obsługi produktów. Każda gwarancja OASE obowiązuje zasadniczo tylko dla kraju, w którym urządzenie zostało zakupione od sprzedawcy OASE lub wykonawcy. Warunki Gwarancji dołączone są do urządzenia w wersji papierowej.

Przedłuż gwarancję o rok!


Rozszerzona gwarancja OASE


Aby otrzymać wydłużoną gwarancję należy zarejestrować produkt na stronie producenta.

Wypełnienie formularza  rejestracyjnego przedłuża pełną gwarancję o 1 lub 2 dodatkowe lata, co daje łącznie 3 lub 5 lat w zależności od produktu (patrz instrukcja obsługi).

Jesteśmy przekonani, że będziesz bardzo zadowolony/-na ze swojego produktu OASE

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu : PDF Document

 

 

   Wideo produktu   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OASE?

Oase Baner

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.