• Kategorie
 • Kranzle Colly 800 Zamiatarka ręczna - Wysyłka Gratis

2337.00 -10% 2098.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Spiesz się! Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon


 

 

 

Zamiatarka ręczna

colly 800


Idealna czystość wewnątz i na zewnątrz dzięki nowej zamiatarce ręcznej COLLY  800!
 

Nowoczesne wzornictwo i komfortowe czyszczenie
 

ZALETY KRÄNZLE COLLY 800

Kupuąc zamiatarkę Kranzle masz pewność, że kupujesz urządzenie o wysokiej jakości wykonania i nowoczesnych rozwiązaniach technicznych. Dostępność części zamiennych oraz serwsu wyróżnia zamiatarki Kranzle spośród innych podobnych produktów. Zamiatarka ręczna to kompaktowe i bezpieczne urządzenie. Z łatwością się je prowadzi i przechowuje. Maszyny te są niezwykle skuteczne i wydajne, to wszytsko dzięki specjalnemu włosiu szczotek. Zamiatarki ręczne, idealnie poradzą sobie z piaskiem, liśćmi, gałązkami i innymi zanieczyszczeniami. 

 

Elastyczne możliwości zastosowania bez dużego nakładu siły pozwalają na użycie zamiatarki ręcznej Kränzle Colly 800 do czyszczenia wewnątrz budynku oraz na zewnątrz, zapewniając stale perfekcyjne rezultaty czyszczenia.

Szybko, wydajnie i gruntownie odprowadza i zgarnia brud z np. chodników, podjazdów, korytarzy, przejść, tuneli, tarasów, garaży, hangarów,  powierzchni magazynowych i parkingowych oraz innych obszarów wewnętrznych i zewnętrznych. Maszyna ta znajdzie zastosowanie w firmach, gospodarstwach, a także u prywatnych odbiorców i spółdzielni mieszkaniowych, salony samochodowe i warsztaty, serwisy, różne zakłady, firmy transportowe, handlowcy i usługi sprzątania budynków.


Efektywna zamiatarka Kränzle Colly 800 jest łatwa w obsłudze, ergonomicznie zaprojektowana i zamiata niemal bezpyłowo, nawet w trudno dostępnych narożnikach i przy krawędziach.

 

 • Ergonomiczna i prosta w obsłudze.
 • Dzięki bezstopniowej regulacji uchwytu do prowadzenia zamiatanie jest komfortowe, szybkie i bezbolesne dla pleców.
 • Zamiatanie bez kontaktu z zanieczyszczeniami.
 • Poręczny zbiornik na śmieci.
 • Odporny na uderzenia pojemnikiem na śmieci.
 • Składane szczotki boczne z bezstopniową regulacją wysokości
 • Duże koła z oponami z naturalnej gumy dla optymalnego przenoszenia obciążenia.
 • Ułożone gwiaździście twarde i miękkie włókna szczotek.
 • Komfortowy uchwyt do przemieszczania z możliwością regulacji wysokości.
   


SZCZOTKI BOCZNE KRANZLESzczotki boczne Colly 800 są od siebie niezależne, dzięki bezstopniowej regulacji możemy je dowolnie ustawiać w zależności od własnych potrzeb. To rozwiązanie jest niezwykle skuteczne, nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. 
 

zamiatarka ręczna kranzle w pracy


Płynny i prosty ruch szotek w połączeniu z podwójnym włosiem (twardym i miękkim) na szczotkach obrotowych powduje, że zbierają one kurz, filtry papierosów, liście, drobne zanieczyszczenia, małe przedmioty z tworzyw sztucznych i elementy metalowe.

Kiedy przsuniesz maszynę do przodu automatycznie aktywujesz układ napędowy w walcu zamiatającym oraz szczotkach bocznych. Gdy natomiast poroszasz się w przeciwnym kierunku, walec zamiatający i szczotki boczne są odłączane od układu napędowego, umożliwiając swobodny ruch i niewymagający wysiłku transport. Odłączenie walca zamiatającego sprawia, że brud pozostaje w koszu na odpady.

 kranzle colly pozycja stojąca
 

Dzięki kompaktowym rozmiarom i składanemu uchwytowi zamiatarka Colly 800 nie zajmuje dużo miejsca. Kiedy jej nie używasz, wystarczy chwila aby zapewnić efektywne przechowywanie. Obniżenie rączki i ustawienie zamiaraki  w pozycji pionowej i pozwoli zaoszczędzić znaczną ilość miejsca.
 


Dane techniczne: 

Napęd: ręczny

Wydajność powierzchni: 2000 m2/h przy 2,5 km/h

Pojemność zbiornika na śmieci: 30 litrów

Filtr powietrza odlotowego: 2 x 6000 mm2

Wymiary: 980 x 850 x 390 mm (D/S/W)

Wymiary pozycji stojącej: 750 x 400 mm

Zasięg roboczy (z dwoma szczotkami): 800 mm

Śrdenica kół napędowych: 300 mm

Średnica wałka szczotki: 254 mm

Masa: 19 kg 
 


 
ZOBACZ FILM, KTÓRY DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY NA YOUTUBE

   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?
 

 • Fachowe i profesjonale doradztwo w wyborze sprzętu ogrodniczego. Zadzwoń lub napisz pomożemy wybrać Ci sprzęt najlepszy do Twoich potrzeb.
   
 • Satysfakcja klienta z zakupu jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań, by całość transakcji przebiegła szybo i sprawnie.
   
 • Na życzenie klienta serwisant przed wysyłką może uruchomić sprzęt i sprawdzić go pod względem technicznym.
   
 • Jesteśmy autoryzowanym punktem handlowo-serwisowym. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji i jest objęty gwarancją producenta.
   
  Innowacje rozwijane z przekonania!

  Własne badanie i rozwój stanowią jądro i zarazem motor napędowy strategii innowacyjnej Kränzle. Doświadczeni pracownicy pracują tutaj codziennie nad nowymi rozwiązaniami, które przynoszą użytkownikom na całym świecie korzyści w postaci efektywności czyszczenia i bezpieczeństwa w posługiwaniu się urządzeniami.

  Informacje płynące od użytkowników końcowych do naszych regionalnych kierowników sprzedaży pozwalają inicjować bodźce do nowych rozwiązań i ulepszeń produktów. Systemy CAD na najnowszym technologicznym poziomie pomagają utrzymywać krótkie cykle opracowań. Dzięki dużej skali zaangażowania produkcyjnego firma Kränzle jest w stanie przeprowadzać w trakcie procesu rozwojowego analizy odpowiadające praktyce i przeprowadzać testy, które decydują o późniejszej wydajności i odpowiednim funkcjonowaniu urządzeń.

  Zalety produktów firmy Kränzle:
   
 • wysokiej jakości materiały i obróbka
 • innowacyjne wzornictwo
 • przyjazna dla użytkownika obsługa
 • zużycie uwzględniające wymogi środowiska
 • niezawodne działanie

   

 

 

Zamiatarki ręczne, myjki wysokociśnieniowe i odkurzacze przemysłowe – oto świat Kränzle. Josef Kränzle założył w roku 1974 firmę, która obecnie wyznacza standardy jakości urządzeń czyszczących na skalę światową. Założyciel firmy jest w dalszym ciągu udziałowcem, aktywnie pełniącym funkcję prezesa wraz z synem Ludwigiem Kränzle. Rainer Bolkart i Manfred Bauer zasiadając w zarządzie w Niemczech, odpowiadają za działy konstrukcji i rozwoju, a Marc Tritschler za dział marketingu i sprzedaży.


Płaska hierarchiczność, szybkie ścieżki decyzyjne i stabilna baza ekonomiczna są jedną z tajemnic sukcesu marki Kränzle. Filozofia przedsiębiorstwa odznacza się jakością, wszechstronnością i innowacyjnością.
 
 • Jakość
   
 • „Jakość oznacza dla nas trwałe spełnianie lub przewyższanie jasno zdefiniowanych wymagań we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa.“
   
 • Elastyczność
   
 • „Elastyczność oznacza dla nas traktowanie wyzwań rynku i naszych klientów z otwartością i zaspokojenie ich w ramach naszych zasobów.“
   
 • Innowacja
   
 • „Innowacja oznacza dla nas oferowanie naszym klientom poprzez własne badania dodatkowych wartości, pod względem efektywności,
  bezpieczeństwa, użytkowania oraz ekonomiczności.“
   
  Wiele radości podczas użytkowania naszych produktów życzy Państwu zespół firmy Kränzle!

 

 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności