• Kosiarki traktorek STIGA

Kosiarki traktorki Stiga – koszenie trawy nigdy nie było prostsze

Kosiarki traktorki Stiga to maszyny, które cechują się dużą mocą silnika i wysoką wydajnością. Sprawdzą się na dużych działkach, ogrodach i innych wielkich powierzchniach. Koszenie trawy na dużej działce jest uciążliwe, jeśli pracę trzeba wykonywać tradycyjną kosiarką. Dlatego kosiarki traktorki Stiga są doskonałym wyborem, który ułatwi codzienne zadania w ogrodzie.

Maszyny firmy Stiga są wielofunkcyjne. W naszej ofercie znajdziesz modele, które świetnie sprawdzą się zimą jako pług śnieżny.

Dlaczego warto je kupić właśnie u nas?

Sklep Garden-System.pl dostarczy traktorek do Twojego domu (jeśli mieszkasz do 200 km od Kwidzyna). Maszyna będzie złożona i gotowa do pracy. W razie pytań odnośnie kosiarek traktorków Stiga, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie doradzimy Ci w zakupie.

  • Parametry

Kosiarka traktorek Stiga - łatwa w prowadzeniu

Kosiarka traktorek Stiga jest bardzo łatwa w prowadzeniu. A dlaczego? Urządzenia te posiadają hydrauliczny układ wspomagania kierownicy. Dzięki niemu, możesz cieszyć się płynną jazdą urządzenia. Znajdziesz je oczywiście w naszej ofercie. Jednym z największych atutów kosiarek traktorków Stiga są także inteligentne, czytelne, panoramiczne wyświetlacze. Ich zadaniem jest informowanie o tym, jaki jest aktualny stan kosiarki. W wielu modelach znajdziesz również kompaktową boczną deskę rozdzielczą z prostymi w obsłudze funkcjami jak przycisk szybkiego uruchamiania czy tryb eko.

Traktorek kosiarka Stiga - wygodny w obsłudze

Traktorek kosiarka Stiga to urządzenie bardzo wygodne w obsłudze. Maszyny firmy Stiga posiadają wygodne siedzisko z dużą ilością miejsca na nogi. Niektóre modele zawierają również amortyzację w razie nierówności. W sklepie Garden-System.pl znajdziesz bogatą ofertę kosiarek traktorków firmy Stiga. Jeśli masz pytania na temat maszyn, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Chętnie pomożemy Ci wybrać idealnie urządzenie do Twojego ogrodu.

Traktorek kosiarka Stiga - wiele możliwości

Traktorek kosiarka Stiga posiada wiele ciekawych rozwiązań. Niektóre modele mają nowoczesne maski chłodzące z zewnętrznych korkiem wlewu paliwa. Znajdziesz też urządzenia akumulatorowe dla bezstresowej i przyjaznej środowisku jeździe bez spalin. Z traktorkiem kosiarką Stiga możesz samodzielnie w bardzo prosty sposób regulować wysokość koszenia. Wiele modeli może zbierać trawę do koszy o dużych pojemnościach. Masz również możliwość mulczowania trawy, czyli stworzenia naturalnego nawozu do Twojego trawnika.

Dlaczego warto wybrać Traktorek ogrodowy Stiga?

Traktorek ogrodowy Stiga to połączenie solidności, komforty z materiałami najwyższej jakości. Urządzenia firmy Stiga od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Zakup traktorka ogrodowego Stiga to udana inwestycja na lata. Maszyny posiadają nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę w ogrodzie. Z traktorkiem ogrodowym Stiga możesz pracować bezawaryjnie przez wiele lat. To maszyna, która znacznie ułatwi Ci koszenie dużych powierzchni.