• Kosiarki traktorek JOHN DEERE

 

kosiarka traktorej john deere
 

  • Parametry

JOHN DEERE X107 KOSIARKA TRAKTOREK - TRANSPORT FIRMOWY -
JOHN DEERE X107 KOSIARKA TRAKTOREK - TRANSPORT FIRMOWY -
Produkt niedostępny
JOHN DEERE X590 traktor ogrodowy TRANSPORT FIRMOWY
JOHN DEERE X590 traktor ogrodowy TRANSPORT FIRMOWY
Produkt niedostępny

Traktorki John Deere poradzą sobie na każdej działce

Traktorki John Deere to urządzenia, które mają taką konstrukcję, aby poradzić sobie na Twojej działce. Traktorki John Deere powstały z myślą o wysokim komforcie pracy, Twojej wygodzie jako operatora maszyny oraz wysokiej wydajności. Każde urządzenie to staranne wykonanie, wysokiej jakości materiały i przede wszystkim gwarancja niezwykle płynnej jazdy. Sklep Garden-System.pl dostarczy traktorek do Twojego domu (jeśli mieszkasz do 200 km od Kwidzyna). Maszyna będzie złożona i gotowa do pracy. W razie pytań odnośnie kosiarek typu traktorek, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie doradzimy Ci w zakupie.

 

Traktorek kosiarka John Deere – nowoczesne rozwiązania w Twoim ogrodzie

Traktorek kosiarka John Deere jest pełen innowacyjnych rozwiązań. Przede wszystkim maszyna posiada pełną ramę. Brak łączeń oznacza stabilną konstrukcję. Dodatkowym atutem jest sterowanie za pomocą układu hydrostatycznego. Manewrowanie traktorkiem do koszenia trawy John Deere nigdy nie było prostsze.

Traktorek John Deere – łatwe koszenie<./h2> Traktorek John Deere jest niezwykle prosty w obsłudze. To wpływa również na łatwe i precyzyjne koszenie trawy. Maszyna posiada agregat koszący z jednego tłoczenia. Możesz być pewien, że podczas gromadzenia się wilgotnej trawy, nie nastąpi korozja. Ponadto, regulacja koszenia jest niezwykle precyzyjna – występuje co 6 mm, co gwarantuje bardzo precyzyjne koszenie. Każdy traktorek John Deere posiada kosze o dużej pojemności. Możesz je opróżniać z pozycji operatora ręcznie, za pomocą dźwigni. Istnieją również modele, które pozwalają na opróżnianie nożne.

Innowacyjny model - John Deere traktorek kosiarka

John Deere traktorek kosiarka posiada w swojej ofercie modele, które są wyposażone w elektroniczny wyświetlacz. Pomagają one w kontrolowaniu stanu paliwa oraz na jakim poziomie masz naładowany akumulator. W ofercie znajdziesz również maszyny z tempomatem magnetycznym. Sprawdzą się przy koszeniu dużych powierzchni, na przykład boiska. Z użyciem tempomatu magnetycznego nie musi cały czas trzymać pedału na nodze.

Dlaczego warto kupić traktorek ogrodowy John Deere?

Traktorek ogrodowy John Deere to doskonały wybór dla wymagającego klienta. Jeśli cenisz sobie nowoczesną technologię, która ułatwi Ci codzienną pielęgnację trawy, wybierz traktor ogrodowy John Deere. Sprzęt powstał z wysokiej jakości materiałów, posiada ciekawe rozwiązania, dzięki którym praca na dużym terenie nie jest czasochłonna i uciążliwa.

Kosiarki samojezdne i traktory ogrodowe

Twoje podwórko to więcej niż miejsce do koszenia. Dlatego nasze traktory ogrodowe są tak skonstruowane, aby poradzić sobie z każdą pracą na Twojej murawie. Dzięki osprzętowi na każdą porę roku możesz mulczować, ciągnąć, workować, orać i nie tylko. Ponieważ cieszenie się trawnikiem powinno być aktywnością przez cały rok.


Kosiarka traktorek


kosiarka samojezdna john deere

Masz dużą działkę? Jeśli nie chcesz spędzać całego weekendu na koszeniu trawnika, traktor John Deere z napędem na przednie koła będzie odpowiednim wyborem. Jeździsz prawie jak samochodem, więc wszystko, to co musisz zrobić, to wsiąść i szybko i łatwo wykonać swoją pracę.

Seria X100

 Dzięki specjalnemu wyposażeniu masz gwarancję znalezienia odpowiedniego rozwiązania dla swoich potrzeb wśród traktorów ogrodniczych serii X100. Wytrzymałe traktory ogrodowe przeznaczone do koszenia powierzchni od 3.000 m² do 6.000 m² gwarantują niezawodną obsługę, pierwszorzędną jakość koszenia i niezwykle łatwą obsługę przez wiele lat.

Seria X300

Nie da się ukryć, że duża powierzchnia trawnika wymaga więcej pracy. Ale dzięki  traktorkom ogrodniczym serii 300 możesz wykonać pracę w krótszym czasie. Nasze traktory ogrodowe są mocne i wygodne oraz posiadają liczne funkcje zwiększające wydajność. Zapewniają, że Twój trawnik zawsze wygląda świetnie i że masz jeszcze czas na inne rzeczy.


Kosiarka ZTrak™ o zerowym promieniu skrętu

image                           

Czy na Twojej posesji jest dużo drzew, krzewów lub klombów, wśród których musisz manewrować? W takim przypadku John Deere Ztrak o zerowym promieniu skrętu pozwolą Ci zaoszczędzić dużo czasu. 

image