• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosiarki spalinowe Stiga z silnikiem Hondy

Nie ulega wątpliwości, że silnik to najważniejszy podzespół każdej kosiarki. Dlatego Stiga przykłada wszelkich starań do tego, by w produktach sygnowanych nazwa tej marki pojawiły się wyłącznie silniki sprawdzonych producentów. Dlatego też w kolekcji producenta znalazły się m.in.: 

Kosiarka spalinowa Stiga z silnikiem Hondy

Skandynawska kosiarka z silnikiem japońskiego producenta? Czemu nie! Stiga łączy swoje siły z Hondą, wprowadzając na rynek produkty takie jak powyżej.

Honda - bo liczy się doświadczenie.

Honda jako największy w świecie producent silników, oferuje więcej doświadczeń związanych z silnikiem niż ktokolwiek inny. Doświadczenie oparte na torach wyścigowych i ulicach na całym świecie. Doświadczenie, które utrzymuje markę HONDA w czołówce technologii osiągów silników. Teraz z tego doświadczenia możecie korzystać w kosiarkach spalinowych Stiga. Wybierając kosiarkę spalinową z silnikiem Honda, wiesz, co otrzymasz. Silnik, na który możesz liczyć teraz i w przyszłości.

Stiga Honda w sklepie Garden-System

Na stronie internetowej sklepu Garden-System.pl znajdziesz ciekawą ofertę kosiarek Stiga z silnikiem Hondy. Różnorodny wybór pozwoli Ci znaleźć urządzenie, które będzie idealne do pielęgnacji Twojego trawnika. Nie jesteś pewien, na którą maszynę się zdecydować? Masz pytania dotyczące dostępnych kosiarek marki Stiga z silnikiem Hondy? Chętnie odpowiemy na wszystkie i pomożemy wybrać taki model, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.


 

l  Sprawdź nasze popularne wpisy blogowe dotyczące kosiarek spalinowych: 

1. Co to jest mulczowanie? Jaką kosiarkę z mulczowaniem trawy wybrać?

2. Jaką kosiarkę STIGA kupić?

3. Poradnik jak wybrać najlepszą kosiarkę spalinową? 

4. Kosiarka spalinowa Stiga czy AL-KO?

 

5. Kosiarka Stiga czy Makita?