• Kosiarki spalinowe Stiga z napędem

Kosiarkę spalinową możesz swobodnie pchać po płaskim i równym terenie, ale gdy Twój trawnik jest rozległy, a teren pagórkowaty lepiej wybierz kosiarkę spalinową z napędem. W ofercie marki Stiga znajdziesz bardzo wiele różnych modeli, które zapewniają wysokie komfort i wydajności pracy. Cena kosiarki spalinowej z napędem będzie zleżała od funkcji (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, mulczowanie) sytemu odpalania (rozrusznik ręczny lub elektryczny) oraz szerokości koszania i mocy silnika.

  • Parametry

Kosiarki spalinowe Stiga z napędem - który model wybrać?

W tej kategorii produktów znalazły się m.in. urządzenia z serii:

Stiga Collector – czyli kosiarki spalinowe, które zapewniają wysokiego komfortu i wydajności pracy. Mowa m.in. o modelu: Collector 48 S.

Stiga Combi bardzo wszechstronne kosiarki spalinowe, które posiadają od 3 do 4 systemów tnących (zbieranie, mulczowanie, wyrzut boczny i tylny). Mowa o modelach takich jak: COMBI 48 SQ, COMBI 48 SEQ.

Stiga Twinclip – niezwykle wydajne oraz wytrzymałe. Zapewniają maksymalnego komfortu w trakcie prac oraz posiadają podwójne noże Twinclip, które nie tylko skracają czas pracy, ale i zapewniają idealnego wykończenia. W połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną konstrukcja oraz wzmocnionym podwoziem – są łatwe w sterowaniu, nawet przy na pełnionym koszu. Wśród nich znalazły się m.in. model: TWINCLIP 50 S;TWINCLIP 50 SVEQ B;

Stiga Multiclip – specjalistyczne urządzenia do jednoczesnego przycinania oraz nawożenia trawnika. Kosiarki spalinowe z tej serii jednocześnie koszą, rozdrabniają oraz rozprowadzają wcześniej skoszona trawę po to, by można było nią nawieźć trawnik. Są to m.in. urządzenia takie jak: MULTICLIP 47.

 


 

l  Sprawdź nasze popularne wpisy blogowe dotyczące kosiarek spalinowych: 

1. Co to jest mulczowanie? Jaką kosiarkę z mulczowaniem trawy wybrać?

2. Jaką kosiarkę STIGA kupić?

3. Poradnik jak wybrać najlepszą kosiarkę spalinową? 

4. Kosiarka spalinowa Stiga czy AL-KO?

5. Kosiarka Stiga czy Makita?