• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosiarki spalinowe Oleo Mac

Jaką przewagę mają kosiarki spalinowe Oleo Mac nad elektrycznymi?

Kosiarki spalinowe Oleo-Mac doskonale sprawdzą się u osób, które szukają urządzeń o dużej sile i wydajności. Kosiarki spalinowe posiadają niezależność od źródła zasilania, na przykład prądu. Wystarczy wlać paliwo i możesz kosić trawę gdzie tylko chcesz. W przypadku modeli elektrycznych, ogranicza Cię długość kabla.

Kosiarki spalinowe Oleo-Mac to bezpieczny wybór do pracy w ogrodzie. Dzięki temu, że nie potrzebujesz kabla do zasilania, nie musisz się martwić, że przypadkiem przetniesz go maszyną. Takie sytuacje są niezwykle niebezpieczne. Ponadto urządzenia spalinowe są niezwykle zwrotne i łatwe w sterowaniu. Świetnie sprawdzą się na dużych, nierównych terenach. Nie będą mieć również większych problemów ze skoszeniem wysokiej trawy.

Kosiarka spalinowa Oleo Mac to dobry wybór do każdego ogrodu

Kosiarkę spalinową Oleo-Mac znajdziesz w różnych wariantach, w zależności od potrzeb Twojego ogrodu. Maszyny firmy Oleo-Mac doskonale sprawdzą się w ogrodach jak również w komercyjnym użyciu np. parkach. Wśród dostępnych modeli, znajdziesz takie, które posiadają opcje wyrzutu bocznego trawy, zbierania do kosza oraz mulczowania. Kosze kosiarek spalinowych Oleo-Mac są niezwykle pojemne. Duże koła ułatwiają sterowanie oraz manewrowanie urządzeniem, szczególnie na nierównościach. Dodatkowo, sklep Garden-System.pl posiada kosiarki spalinowe z napędem jak również maszyny bez napędu. Kosiarka spalinowa Oleo-Mac zawiera ergonomiczną kierownicę z miękkim uchwytem. Dzięki temu, ogranicza ona wibracje podczas pracy. Ponadto, dużą wygodą jest regulacja wysokości cięcia, jak również dostosowywanie prędkości urządzenia.

Oleo Mac kosiarka spalinowa – bogata oferta maszyn

Sklep Garden-System.pl oferuje różnorodny wybór Oleo-Mac kosiarek spalinowych. Jeśli masz pytania odnośnie tego, jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie, wystarczy, że zadzwonisz. Chętnie doradzimy Ci w kwestii maszyn do pielęgnacji Twojego trawnika.