• Kosiarki spalinowe ALKO

 

 

 

Kosiarki spalinowe ALKO

W ofercie AL-KO znalazła się szeroka gama produktów, które dopasowane są do różnych potrzeb klientów. W dodatku dostępne są one w kilku przedziałach cenowych.

Kosiarki AL-KO Classic To seria produktów, które zostały stworzone z myślą o małych trawnikach (do 800 m2). Znakomicie sprawdzą się do przydomowego koszenia trawnika oraz wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności stosowania dużych maszyn. Zapewniają bardzo dużej precyzji cięcia, a biorąc pod uwagę ich przystępne ceny – są to urządzenia o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Na kosiarki spalinowe AL-KO może pozwolić sobie praktycznie każdy. Warto również wspomnieć, że są one tanie w eksploatacji. Jeżeli Twoim celem jest mała kosiarka spalinowa, to wybierz kosiarkę AL-KO Classic.

Kosiarki AL-KO Highline To specjalistyczna kosiarka spalinowa, która jest przeznaczona do dużych trawników – nawet o powierzchni do 18 arów (1800 m2). Większa przestrzeń wymaga zastosowania urządzeń o maksymalnie zwiększonej wydajności. Tym samym wzrasta również precyzja strzyżenia trawnika. Kosiarka AL-KO z serii Highline posiada dodatkowo nowoczesny system napędu kół, który umożliwia dostosowanie pracy kosiarki do warunków wynikających z ukształtowania terenu. To jednak jeszcze nie wszystko. Kosiarki AL-KO z serii Highline posiadają aż 7 stopni regulacji wysokości strzyżenia trawy.

  • Parametry