• Kosiarki spalinowe AL-KO z elektrycznym rozrusznikiem

Kosiarki spalinowe AL-KO z elektrycznym rozrusznikiem - niemiecka innowacja

Każda osoba, która przynajmniej raz miała okazję kosić trawnik za pomocą kosiarki spalinowej, przyzna, że najwięcej problemów sprawia ona przy uruchomianiu. Dlaczego? Ze względu na linkę rozruchową, której pociągnięcie wymaga całkiem sporego nakładu siły. Dlatego też w ofercie AL-KO znalazły się kosiarki spalinowe z elektronicznym rozrusznikiem. Wystarczy jedynie wcisnąć jeden guzik, a maszyna zostanie uruchomienia.

Niemieccy inżynierowie zaprojektowali niezwykle wydajne kosiarki spalinowe AL-KO z elektrycznym rozrusznikiem. Ich kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży maszyn ogrodniczo-leśnych pomogło im stworzyć wysokiej jakości urządzenie. W sprzęcie firmy AL-KO znajdziemy innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają obsługę oraz pracę, nawet przez wiele godzin. Ponadto, wykorzystanie nowoczesnej technologii poprawiło komfort użytkowania kosiarki spalinowej.

Sklep Garden-System.pl posiada w swojej ofercie kosiarki spalinowe firmy AL-KO z elektrycznym rozrusznikiem. Jeśli masz pytania odnośnie tego, jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci w kwestii maszyn do pielęgnacji Twojego trawnika.

  • Parametry

Kosiarka spalinowa AL-KO z rozrusznikiem oraz jej zalety

Kosiarka spalinowa AL-Ko z rozrusznikiem to nowoczesne urządzenie z ogromem zalet:

  • Rozrusznik elektryczny to ogromny atut maszyny AL-KO. Ułatwia od start kosiarki. Wystarczy tylko wcisnąć jeden przycisk. To niezwykle łatwe i wygodne rozwiązanie. 
  • Kierownica kosiarki posiada miękki, ergonomiczny uchwyt. Dodatkowo możesz ją regulować, indywidualnie do własnych potrzeb. Dzięki temu, praca z kosiarką spalinową AL-KO jest niezwykle wygodna i komfortowa, nawet podczas wielu godzin. 
  • W skład wyposażenia maszyny wchodzi kosz o dużej pojemności. Dzięki niemu, nie musisz zbyt często opróżniać go ze skoszonej trawy. Jest on na tyle duży, że możesz spokojnie kosić trawę przez wiele godzin. Ponadto, o tym, że kosz jest pełny, poinformuje Cię specjalny wskaźnik, który znajdziesz na urządzeniu. 
  • Brak przewodu elektrycznego sprawia, że praca z kosiarką jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Nie musisz się martwić, że najedziesz ostrzami maszyny na przewód i stanie Ci się krzywda. Jedynie co musisz zrobić, to dolewać paliwo do kosiarki.

Kosiarka AL-KO z rozrusznikiem to gwarancja wydajności

Kosiarka AL-KO z rozrusznikiem to doskonały wybór dla osób, które pragną mieć w swoim domu urządzenie niezwykle wydajne i przede wszystkim łatwe w obsłudze. To idealna propozycja dla prywatnych ogródków.

 

l  Sprawdź nasze popularne wpisy blogowe dotyczące kosiarek spalinowych: 

1. Co to jest mulczowanie? Jaką kosiarkę z mulczowaniem trawy wybrać?

2. Jaką kosiarkę STIGA kupić?

3. Poradnik jak wybrać najlepszą kosiarkę spalinową? 

4. Kosiarka spalinowa Stiga czy AL-KO?