• Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki akumulatorowe

 

Wybierz najlepszą kosiarkę akumulatorową do swojego ogrodu! Oferujemy nowoczesne kosiarki renomowanych marek, w tym sprawdzone kosiarki AL-KO oraz STIGA. Kosiarki akumulatorowe – garden-system.pl

Cała moc benzyny bez kosztów dla środowiska. Kosiarki akumulatorowe są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także ciche, bezprzewodowe i łatwe w utrzymaniu. Ograniczony hałas oznacza również ograniczone wibracje, co pozwala pracować w ogrodzie w spokoju i komforcie, bez uszczerbku dla wydajności. Zapraszamy Cię do świata bezprzewodowych kosiarek akumulatorowych! Kosiarki akumulatorowe charakteryzują się łatwością obsługi, zerową emisją spalin i cichą pracą. Bark przewodu ograniczającego oznacza także dużą mobilność.

Wybierz kosiarkę akumulatorową, jeżeli zależy Ci na lekkim i poręcznym urządzeniu, bez spalin, kabli, w zgodzie z ekologią. W naszej o0fercie znajdziesz kosiarki akumulatorowe różnych producentów:

Kosiarki akumulatorowe Stiga

Kosiarki akumulatorowe Al-ko

Kosiarki akumulatorowe Stihl

Szeroki wybór kosiarek akumulatorowych do Twojego ogrodu

Niezawodne, solidne i wytrzymałe maszyny do koszenia mniejszych trawników. Z wyglądu przypominają tradycyjne kosiarki, ale dzięki zastąpieniu silnika spalinowego silnikiem akumulatorowym są cichsze i nie emitują spalin. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli kosiarek akumulatorowych, różniących się od siebie systemem koszenia: kosiarki akumulatorowe z koszem, kosiarki akumulatorowe mielące oraz z funkcją wyrzutu bocznego, dopasowane tak, żeby zaspokoić Twoje potrzeby.

Zbieranie trawy do kosza jest dla Ciebie jeżeli chcesz po koszeniu mieć trawnik w idealnym stanie, bez ścinek trawy. Cały pokos trafia prosto do pojemnego kosza.

Mielenie trawy – to najszybszy  sposób na skoszenie trawnika i jednoczesne nawiezienie go.  Aby uzyskać dobry efekt  mielenia należy kosić trawę regularnie. Funkcja mielenia jest dostępna po włożeniu specjalnej zaślepki mulczującej w kanał wyrzutowy. Zrobisz to szybko i bez użycia narzędzi. Kosiarka akumulatorowa z funkcją mielenia trawy rozdrabnia trawę i równomiernie rozrzuca ją na murawie tworząc naturalny nawóz! skoszone źdźbła trawy się rozkładają i dostarczają azotu i fosforanów, które wnikają w glebę, poprawiając stan trawnika. Mielenie to same korzyści dla Ciebie i dla Twojego trawnika. Mielenie trawy = oszczędność czasu (nie robisz przerw na opróżnianie kosza) oraz oszczędność pieniędzy (nawozy). Brzmi fajnie prawda? Koszenie jeszcze nigdy nie było tak proste, szybkie i przyjemne.

Warto się zastanowić nad zaletami tego rozwiązania. Ten proces może być rzeczywiście bardzo dobry dla Twojego trawnika, dostarczając mu dodatkowych składników odżywczych, tworząc bardziej zielony i zdrowszy trawnik, a także jest świetnym sposobem na recykling skoszonych odpadów.

Wyrzutu boczny lub tylni – jeżeli Twoja trawa jest mocno przerośnięta, nie masz czasu żeby ją zbierać ją do kosza i nie będzie przeszkadzał Ci pokos na trawniku, możesz włożyć tunel do wyrzutu bocznego lub zdjąć kosz i kosić na pokos. 

  • Parametry

STIGA Collector 543 AE Kosiarka akumulatorowa
STIGA Collector 543 AE Kosiarka akumulatorowa
Produkt niedostępny
STIGA SLM 536 AE Kosiarka akumulatorowa
STIGA SLM 536 AE Kosiarka akumulatorowa
Produkt niedostępny

Jaka kosiarka akumulatorowa? Na co zwrócić uwagę przy zakupie kosiarki akumulatorowej? 

Akumulator jest sercem maszyny, obecnie większość kosiarek wykorzystuje najnowszą technologię akumulatorów litowo-jonowych, zapewniającą dłuższy czas pracy i szybsze ładowanie. Przed zakupem zwróć uwagę na jego moc i pojemność, czy na jednym pełnym naładowaniu skosisz swój trawnik. 

Pojemny kosz na trawę- idealne na długie sesje koszenia trawy minimalizujące liczbę przystanków w celu opróżnienia kosza. opróżnienie. Dobrym rozwiązaniem jest także zakup kosiarki akumulatorowej, która będzie wyposażona dodatkowo w funkcje mulczowania trawy.

Szerokość koszenia- im szerszą kosiarkę wybierzesz, tym szybciej skosisz trawę. Jeżeli jednak masz dużo zakamarków postaw na węższy model, którym wszędzie dojedziesz. 

Komfort- wybieraj sprzęt, który będzie wyposażony w udogodnienia np. wygodną regulację wysokości koszenia, którą ustawisz za pomocą jednej dźwigni. ergonomiczne uchwyty, regulacja wysokości kierownicy, by dopasować sprzęt do swojego wzrostu. To wszystko sprawi, że koszenie będzie przyjemniejsze. 

Napęd - pamiętaj, że mamy w ofercie także kosiarki akumulatorowe z napędem. Nie musisz pchać sprzętu. Napęd jest pod Twoją kontrolą. Włączasz go, kiedy chcesz i możesz go wyłączyć, aby ułatwić manewrowanie kosiarką, na przykład podczas obracania. Jest to rozwiązanie, które znacznie ułatwia koszenie oraz przyspiesza sam proces.   Najważniejsze zostawiliśmy na sam koniec. Kosiarka akumulatorowa nadaje się do koszenia zboczy i pagórków.   

Pomożemy zadbać o Twój trawnik 

Mamy wiele narzędzi i  wskazówek dotyczących pielęgnacji trawnika,  które pomogą Ci osiągnąć najlepsze rezultaty. Zadbaj o ładny i zdrowy trawnik, podlewając go w porze suchej z naszej oferty  węży ogrodowych,  aby trawnik był ładny i zielony. Usuń martwą trawę, mech za pomocą naszych poręcznych  wertykulatorów- świetny sposób, aby Twój trawnik wyglądał jak najlepiej.