• Kosiarki akumulatorowe

  • Parametry

Kosiarki akumulatorowe Stiga – łatwo i przyjemnie zadbaj o swój trawnik

Zadbany, równo przystrzyżony trawnik to wizytówka naszego ogrodu, jak jednak sprawić, żeby piękna murawa nie wiązała się z przykrym obowiązkiem i nużącą pracą? Zakup kosiarki akumulatorowej Stiga będzie doskonałym rozwiązaniem! Zapewni ona zarówno odpowiednią wydajność pracy, jak i komfort, a szeroki wybór różnych modeli pozwoli Ci wybrać najodpowiedniejszą pod swoje potrzeby i wielkość ogrodu kosiarkę akumulatorową w atrakcyjnej cenie! Koniec z czasami przykrego obowiązku pielęgnacji trawnika w ogrodzie czy na działce, z naszą kosiarką czynność ta będzie należała do przyjemności! Kosiarki akumulatorowe Stiga to trwałe, solidne, łatwe w obsłudze, wysokiej jakości maszyny do wygodnego koszenia trawnika w trzech różnych wariantach: zbieranie, mulczowanie oraz wyrzut tylny. Zbieranie trawy do pojemnych koszy – do 70 litrów, to wygoda i doskonałe rozwiązanie do dłuższej trawy. Mulczowanie sprawdzi się natomiast przy niższym trawniku – skoszona trawa jest rozdrabniana, rozkładana na murawę i pełni rolę nawozu. Kosiarki akumulatorowe Stiga wyposażone są również w system antywibracyjny, dzięki czemu uzyskanie idealnie przystrzyżonego trawnika jest łatwe i przyjemne! 

Nowoczesne kosiarki akumulatorowe – piękny trawnik bez spalin i hałasu

Rozwiązanie akumulatorowe to zarówno większy komfort i bezpieczeństwo pracy w porównaniu z wersją elektryczną czy spalinową, jak również rozwiązanie przyjazne dla środowiska i naszej planety. Bądź więc proekologiczny i postaw na tanie w utrzymaniu, nie wytwarzające spalin i nieprzyjemnych zapachów, tańsze w utrzymaniu, lżejsze i bardziej komfortowe kosiarki akumulatorowe Stiga! Nie potrzebujesz paliwa czy oleju, a także regularnych przeglądów, wymiany filtrów czy niebezpiecznego kabla oraz gniazda – w tej wersji do zasilania używa się pojemnego akumulatora, dzięki czemu kosiarka akumulatorowa sprawdzi się do każdego ogrodu – mniejszego, większego, z równym bądź pochylonym terenem. Te nowoczesne rozwiązanie to również brak hałasu i drgania, dzięki czemu koszenie trawnika jest wygodne, łatwe i przyjemne. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą kosiarek akumulatorowych w korzystnej cenie i wyposaż swój ogród w nowoczesny, ekologiczny oraz komfortowy sprzęt! 

Kosiarki akumulatorowe – niższa cena, większy komfort

Nowoczesne, wygodniejsze rozwiązania zwykle związane są z wyższą ceną, ale nie tym razem! Kosiarki akumulatorowe cenę zbliżoną mają do wersji spalinowych czy elektrycznych, dzięki czemu zakup kosiarki nie nadszarpnie znacząco budżetu, a pozwoli Ci wykorzystać wszystkie zalety i możliwości opcji akumulatorowej. Czas  więc na przetestowanie kosiarki akumulatorowej w Twoim ogrodzie i postawienie na wygodną pielęgnację oraz perfekcyjnie zadbany trawnik – zapraszamy do zakupu!