• Kosiarki akumulatorowe Stiga

Kosiarki akumulatorowe Stiga – łatwo i przyjemnie zadbaj o swój trawnik

Zadbany, równo przystrzyżony trawnik to wizytówka naszego ogrodu, jak jednak sprawić, żeby piękna murawa nie wiązała się z przykrym obowiązkiem i nużącą pracą? Zakup kosiarki akumulatorowej Stiga będzie doskonałym rozwiązaniem! Zapewni ona zarówno odpowiednią wydajność pracy, jak i komfort, a szeroki wybór różnych modeli pozwoli Ci wybrać najodpowiedniejszą pod swoje potrzeby i wielkość ogrodu kosiarkę akumulatorową w atrakcyjnej cenie! Koniec z czasami przykrego obowiązku pielęgnacji trawnika w ogrodzie czy na działce, z naszą kosiarką czynność ta będzie należała do przyjemności!

Kosiarki akumulatorowe Stiga to trwałe, solidne, łatwe w obsłudze, wysokiej jakości maszyny do wygodnego koszenia trawnika w trzech różnych wariantach: zbieranie, mulczowanie oraz wyrzut tylny. Zbieranie trawy do pojemnych koszy, to wygoda i doskonałe rozwiązanie do dłuższej trawy. Mulczowanie sprawdzi się natomiast przy niższym trawniku – skoszona trawa jest rozdrabniana, rozkładana na murawę i pełni rolę nawozu. Kosiarki akumulatorowe Stiga wyposażone są również w system antywibracyjny, dzięki czemu uzyskanie idealnie przystrzyżonego trawnika jest łatwe i przyjemne! 

Nowoczesne kosiarki akumulatorowe Stiga – piękny trawnik bez spalin i hałasu

Rozwiązanie akumulatorowe to zarówno większy komfort i bezpieczeństwo pracy w porównaniu z wersją elektryczną czy spalinową, jak również rozwiązanie przyjazne dla środowiska i naszej planety. Bądź więc proekologiczny i postaw na tanie w utrzymaniu, nie wytwarzające spalin i nieprzyjemnych zapachów, tańsze w utrzymaniu, lżejsze i bardziej komfortowe kosiarki akumulatorowe Stiga! Nie potrzebujesz paliwa czy oleju, a także regularnych przeglądów, wymiany filtrów czy niebezpiecznego kabla oraz gniazda – w tej wersji do zasilania używa się pojemnego akumulatora, dzięki czemu kosiarka akumulatorowa sprawdzi się do każdego ogrodu – mniejszego, większego, z równym bądź pochylonym terenem. Te nowoczesne rozwiązanie to również brak hałasu i drgania, dzięki czemu koszenie trawnika jest wygodne, łatwe i przyjemne. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą kosiarek akumulatorowych w korzystnej cenie i wyposaż swój ogród w nowoczesny, ekologiczny oraz komfortowy sprzęt! 


  • Parametry

Kosiarka akumulatorowa STIGA Collector 543 AE
Kosiarka akumulatorowa STIGA Collector 543 AE
Produkt niedostępny
STIGA SLM 536 AE Kosiarka akumulatorowa
STIGA SLM 536 AE Kosiarka akumulatorowa
Produkt niedostępny
STIGA Combi 48 SQ MAE, Kosiarka akumulatorowa
STIGA Combi 48 SQ MAE, Kosiarka akumulatorowa
Produkt niedostępny
STIGA SLM 3448 AE Kosiarka akumulatorowa
STIGA SLM 3448 AE Kosiarka akumulatorowa
Produkt niedostępny

Kosiarki akumulatorowe – niższa cena, większy komfort

Nowoczesne, wygodniejsze rozwiązania zwykle związane są z wyższą ceną, ale nie tym razem! Kosiarki akumulatorowe Stiga cenę zbliżoną mają do wersji spalinowych czy elektrycznych, dzięki czemu zakup kosiarki nie nadszarpnie znacząco budżetu, a pozwoli Ci wykorzystać wszystkie zalety i możliwości opcji akumulatorowej. Czas  więc na przetestowanie kosiarki akumulatorowej w Twoim ogrodzie i postawienie na wygodną pielęgnację oraz perfekcyjnie zadbany trawnik – zapraszamy do zakupu!