• Kosiarki akumulatorowe ALKO

Kosiarki akumulatorowe AL-KO bez spalin, bez kabli 

Kosiarki akumulatorowe, w przeciwieństwie do modeli elektrycznych, sprawdzą się nie tylko na małej i średniej powierzchni. Kosiarki akumulatorowe AL-KO to dobry wybór do pielęgnacji również dużego ogrodu. Ponadto, urządzenia nie produkują spalin, co czyni je przyjaznymi dla środowiska. Ich cicha praca poprawia komfort Twojej pracy jak również Twojego otoczenia. Nie jesteś pewien, który model kosiarki AL-KO sprawdzi się właśnie u Ciebie? Masz pytania dotyczące dostępnych kosiarek? Skontaktuj się z nami! Przy telefonie czeka na Ciebie doradca-ekspert, który chętnie podzieli się wiedzą. Pomoże Ci wybrać urządzenie idealne do pielęgnacji Twojego trawnika.

 

Kosiarki akumulatorowe Al-KO: pełna moc koszenia 

Kosiarki akumulatorowe Al-KO przeznaczone są do ogrodów o maksymalnej powierzchni do 700 metrów kwadratowych. Potrzebujesz lekkiego, poręcznego urządzenia? Wybierz kosiarkę z akumulatorem, którego będziesz mógł używać elastycznie i łatwo.

Kosiarka akumulatorowa ALKO - nowoczesność w zasięgu ręki

Sercem kosiarek akumulatorowych AL-KO akumulator litowo-jonowy. Technologia ta zapewnia, że ​​bateria nie rozładowuje się sama i zapobiega tzw. efektowi pamięci, który mógłby zmniejszać efektywną pojemność baterii. Kosiarki akumulatorowe Al-KO są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla użytkownika. Są naprawdę ciche, i łatwe w użytkowaniu. Ograniczony hałas oznacza również ograniczone wibracje, co pozwala na pracę w ogrodzie w spokoju i komforcie, bez uszczerbku dla wydajności.

  • Parametry