• Kosiarki OLEO-MAC

Od małych ogrodów przydomowych po duże parki Oleo-Mac oferuje kosiarki odpowiednie do każdego zastosowania.

  • Kosiarki Oleo-Mac elektryczne- do małych i średnich ogrodów o maksymalnej powierzchni do 500m2. 
  • Kosiarki Oleo-Mac bez napędu - do pchania na małych obszarach, gdzie ważna jest zwrotność maszyny. 
  • Kosiarki Oleo-Mac z napędem na koła - do większych trawników, aby usprawnić i przyspieszyć koszenie trawnika.

Kosiarki Oleo-Mac - wiele rozwiązań do koszenia trawnika

Wszystkie modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby położyć nacisk na typowy obszar zastosowania i wymagania klienta, takie jak obsługa i konserwacja . Szeroka i zróżnicowana oferta daje możliwość zaspokojenia wielu potrzeb dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wysokiej jakości technicznie. Kosiarki Oleo-Mac dostępne są z różnymi funkcjami technicznymi, aby spełnić wszystkie wymagania. Wysokość koszenia można ustawić niezależnie lub centralnie na każdym kole, odpalenie kosiarki takze odbywa się ręcznie lub elektrycznie. 

Różnorodny wybór kosiarek Oleo-Mac pozwoli Ci znaleźć urządzenie, które będzie idealne do Twoich potrzeb. Nie jesteś pewny, na którą maszynę się zdecydować? Masz pytania dotyczące dostępnych kosiarek Oleo-Mac? Skontaktuj się z nami! Nasza grupa doradców z przyjemnością doradzi Ci w odpowiednim zakupie.

  • Parametry

Kosiarki Oleo Mac ceny

Jeśli chodzi o kosiarki Oleo Mac – ich cena jest uzależniona od silnika. Zdecydowanie tańsze są kosiarki elektryczne, ale nadają się na mniejsze powierzchnie, jeżeli mamy dużo do koszenia warto zdecydować się na kosiarkę spalinową z napędem lub bez. Przy kosiarkach spalinowych to właśnie napęd i producent silnika będzie miał główny wpływ na cenę. Kosiarki z napędem są droższe od kosiarek bez napędu. Kosiarki Oleo Mac z silnikiem Briggs&Stratton czy Honda będą także droższe od kosiarek z silnikiem Emak.

Kosiarki Oleo-Mac - jakie korzyści płyną z ich zakupu?

Przede wszystkim: poprawa komfortu pracy. Nowe urządzenia pracują ciszej i wydajniej niż ich starsze odpowiedniki. Dzięki takim funkcją jak napęd, wskaźnik napełnienia kosza, duże koła czy wygodna regulacja wysokości koszenia koszenia trawy będzie o wiele szybsze, bardziej komfortowe i ogólnie przyjemniejsze . Nabycie tak profesjonalnego urządzenia do pielęgnacji ogrodu pozytywnie wpłynie na komfort Twojej pracy.