• KOSA SPALINOWA OLEO MAC SPARTA 381 T 1,8 KM - DARMOWA DOSTAWA + GRATISY!

Symbol: 61339070E2
1537.99
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Ostatnie sztuki. Spiesz się!

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Garden System - baner

I KOSA SPALINOWA OLEO MAC SPARTA 381 T

Oleo-mac SPARTA 381 T_picA

Kosy spalinowe OLEO-MAC

Nie istnieją dla nich przeszkody nie do pokonania. W ogrodzie, w lesie i w rowie - zawsze otrzymasz doskonałą jakość cięcia.

Dla osób, które pragną tylko wyprofilować krawędzie trawników, dla osób aktywnie pielęgnujących ogródki, dla tych, którzy zajmują się ściółką: dla każdego z tych zadań istnieje odpowiednia kosa spalinowa Oleo-Mac. Z parametrami pracy najodpowiedniejszymi dla danego zastosowania. Kosy spalinowe Oleo-Mac są wyposażone w specjalnie zaprojektowane i opracowane silniki, które posiadają wysoki moment obrotowy również przy niskich obrotach. Do tego w skład wyposażenia wchodzą nowoczesne elementy, np. łożyska samosmarujące lub ergonomiczne uchwyty, które gwarantują maksymalny poziom komfortu podczas pracy. Dodatkowo, takie cechy jak duże wymiary sprzęgła, aluminiowa osłona wału napędowego lub dwupierścieniowy tłok sprawiają, że urządzenie jest bezpiecznym i trwałym narzędziem pracy.

 

 

KOSA SPALINOWA OLEO MAC SPARTA 381 

1,8 KM


OLEO-MAC logo

Oleo-mac SPARTA 381 T_picA1

 OLEO MAC SPARTA 381 T - Opis produktu


Wysokowydajna kosa spalinowa Oleo-Mac SPARTA 381 T wyposażona została w nowy dwusuwowy silnik Emak o pojemności 36,2 cm3 i mocy 1,8 KM - silnik ten charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa oraz niską emisją spalin, a zamontowana cyfrowa cewka umożliwia na szybki i łatwy rozruch jednostki napędowej. Silnik ten wytwarza bardzo wysoki moment obrotowy, nawet przy niskich obrotach, zapewniając tym samym ogromną moc cięcia.

Ponadto kosa spalinowa Oleo Mac posiada innowacyjny rozrusznik typu "EasyOn", który zabezpiecza przed odbiciem podczas rozruchu oraz zmniejsza siłę niezbędną do uruchomienia silnika. Ten zoptymalizowany silnik zapewnia długą autonomię pracy i oszczędną eksploatację, dzięki czemu kosa Oleo-Mac SPARTA 381 T nadaje się do użytku zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

O komfort podczas korzystania z modelu SPARTA 381 T dba ergonomiczna kierownica typu "cowhorn" (w stylu rowerowy) z podwójnymi pasami nośnymi w zestawie, które wspólnie gwarantują niesamowitą stabilność i pełną kontrolę nad maszyną, aby umożliwić jak najbezpieczniejszą obsługę. Ponadto szelki te odciążają kręgosłup oraz ramiona. Do kolejnych zalet podkaszarki można zaliczyć wytrzymałą i doskonale wyważoną konstrukcję nadającą się idealnie do intensywnych, regularnych prac.

Ta wysokowydajna kosa umożliwia wybór jednego z dwóch akcesoriów tnących: potrójne, metalową tarczę o szerokości koszenia 25,5 cm oraz podwójną głowicą Load&Go wyposażoną w nylonową żyłkę 3 mm o szerokości koszenia 13 cm.

Oleo-mac SPART 381 T_picA2

 OLEO MAC SPARTA 381 T - Kluczowe cechy


I Nowy dwusuwowy silnik z technologią Brun Right ograniczającą emisję spalin i oszczędzającą paliwo.

I Wysoki moment obrotowy - nawet przy niskich obrotach.

I Cyfrowa cewka do szybkiego i łatwego rozruchu.

I Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem ergonomii.

I Podwójna kierownica typu "cowhorn" dla zmniejszenia obciążenia ciała.

I Bardzo wysokiej jakości filtr powietrza chroniący silnik w zapylonych warunkach.

I Zredukowane wibracje dla niewymagającego wysiłku podczas pracy.

I Do wyboru: głowica tnąca "Load&Go" wyposażona w nylonową żyłkę 3 mm lub trójzębna tarcza tnąca.

 


PEŁNE WYPOSAŻENIE GRATIS !

KUPUJĄC PODKASZARKĘ OTRZYMUJECIE PAŃSTWO W PEŁNI WYPOSAŻONĄ MASZYNĘ  PRZYGOTOWANĄ DO PRACY:

 • PODKASZARKA SPALINOWA O MOCY 1,8 KM OLEO-MAC SPART 381 T
 • Żyłka tnąca
 • Oryginalne szelki
 • Oryginalna głowica żyłkowa Easy Load
 • Oryginalna tarcza tnąca (trój ząb)
 • Osłona na nóż
 • Nakrętka, talerz i podkładka do montażu tarczy tnącej
 • Klucz imbusowy
 • Klucz THORX do świec
 • Oryginalne opakowanie
 • Drukowaną instrukcję obsługi
 • Dowód zakupu

CAŁY ORYGINALNY ZESTAW MARKI OLEO-MAC

Do wykaszarki wystarczy tylko wlać mieszankę i można pracować !

Oleo-mac SPARTA 381 T_picB


I
 GRATIS !

 

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

 • Olej syntetyczny "EUROSINT" 2T 0,1 L - do smarowania silników dwusuwowych 
 • Wysokiej klasy smar specjalistyczny do mechanizmów poddawanych dużym obciążeniom
 • Żyłka do koszenia o długości 15 metrów

gratisy

 


 

DOSTAWA - paczka zostanie wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, na czas transportu zostanie objęta ubezpieczeniem.

 

 


 

 

  Dane techniczne


I Silnik

 • Pojemność skokowa: 36,3 cm3
 • Moc: 1,8 KM - 1,3 kW
 • Pojemność zbiornika paliwa: 0,87 L
I System cięcia
 • Akcesoria tnące - głowica: Głowica Load&Go o średnicy 130 mm, M8x1,25 męska; żyłka o średnicy 3,0 mm
 • Akcesoria tnące - tarcza: Tarcza 3-zębna o średnicy 255 mm i grubości 1,8 mm; otwór 25,4 mm
I Wyposażenie i waga
 • Średnica osłony wału: 28 mm
 • Uchwyt: Podwójna kierownica typu "cowhorn" (rowerowa)
 • Wyposażenie: Pasy nośne podwójne
 • Sprzęgło: Tak
 • Waga: 7,9 kg

I Instrukcja obsługi

 

 

  Detale


Oleo-mac SPARTA 381 T_spec1I Podwójne pasy nośne

Wygodne szelki zapewniają odciążenie rąk oraz kręgosłupa, przez co praca z kosą spalinową jest o wiele prostsza i wygodniejsza, a przede wszystkim mniej obciąża kręgosłup oraz ramiona. Szelki są wyposażone są także w osłonę, która ma za zadanie zabezpieczyć biodro przed otarciem oraz obiciem podczas pracy. Regulacja szelek pozwala na dopasowanie ich do każdego użytkownika, wygodnie i szybko.

 

 

 

 


 

Oleo-mac SPART 381 T_spec2I Profesjonalna tarcza tnąca + mocowanie

Jakość wykonania zapewnia dobre cięcie na wiele sezonów. Tarcza jest wysoce wytrzymała. Kształt trójzębu gwarantuje możliwość cięcia bardzo wysokiej trawy Koszenie za pomocą tarczy jest dużo bardziej wydajnie, niż za pomocą żyłki.

 

 

 

 

 

 

 


 

I Głowica żyłkowa Load&Go

Półautomatyczna głowica żyłkowa o niezwykle wytrzymałej konstrukcji uznanej marki Oleo-Mac. Ta uniwersalna głowica do kosy współpracuje z większością kos i wykaszarek z prostym wałem napędu.

Półautomatyczne głowice żyłkowe są niezwykle wygodne w obsłudze i to nie tylko dzięki uniwersalnemu montażowi. Demontuje się tylko jeden raz podczas ich instalacji w kosie lub na wykaszarce. Załadunek żyłki odbywa się szybko i bez konieczności rozbierania głowicy. Wystarczy odciąć kilkumetrowy kawałek żyłki, przełożyć przez oczka korpusu i nawinąć za pomocą pokrętła.

Wszystko zajmuje zaledwie niecałe pół minuty.

Montaż:

 1. Ustawiamy pokrętło na tzw. przelot, wkładamy żyłkę na przelotkę
 2. Przeciągamy żyłkę
 3. Staramy się otrzymać 2 równe końce żyłki
 4. Kręcimy pokrętłem

Oleo-mac SPART 381 T_spec3

 


 

  Podsumowanie


Oleo-mac SPARTA 381 TpicCI Silnik dwusuwowy o mocy 1,8 KM, z technologią Burn Right ograniczającą emisję spalin i oszczędzającą paliwo

I Nowoczesne wzornictwo

I Cewka cyfrowa

I Do wyboru: głowica tnąca "Load&Go" wyposażona w nylonową żyłkę 3,0 mm lub trójzębna tarcza tnąca

I Podwójna kierownica typu "cowhorn" (w stylu rowerowym)

I Łatwa dostępność do części zamiennych

I Punkty serwisowe zlokalizowane w całej Polsce

 

 

 

  FAQS


I Jaki rodzaj konserwacji powinienem przeprowadzać ?

Aby zapewnić prawidłowe działanie maszyny i zmaksymalizować jej żywotność, zalecamy regularne (w oparciu o częstotliwość i intensywności użytkowania) czyszczenie filtra powietrza, świecy zapłonowej, głowicy tnącej (głowicy żyłkowej i osłony) oraz części, w których stale gromadzą się zanieczyszczenia. Pamiętaj, że ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją obsługi i konserwacji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z tych zadań.

 

I Czy do pracy z tą maszyną potrzebna jest odzież ochronna ?

Tak, korzystanie z tej kosy wymaga odzieży, która chroni nogi i oczy przed przedmiotami, które mogą nieoczekiwanie zostać wyrzucone podczas pracy. Zawsze zaleca się noszenie długich spodki oraz okularów ochronnych.

 

I Na jakim rodzaju trawy i krzewach mogę pracować ?

Maszyna ta jest w stanie poradzić sobie z bardziej wymagającą roślinnością od gęstego zarośla z wysoką trawą po obszary mocno zarośnięte, a to wszystko dzięki dostarczonemu metalowemu ostrzu. Ponadto mocny silnik maszyny umożliwia długie użytkowanie na większych powierzchniach.

 

I Żyłka nie wysuwa się z głowicy. Co mogło być przyczyną ?

Pierwszy i najbardziej prawdopodobnym powodem jest to, że żyłka może być już w całości zużyta i należy ją wymienić na nową rolkę. Istnieje również możliwość, że żyłka przypadkowo zaplątała się w głowicy uniemożliwiając swobodne wysunięcie się końcówki żyłki. W takim przypadku wystarczy otworzyć głowicę i nawinąć żyłkę w środku. Należy pamiętać, że zapoznanie się z instrukcją obsługi, w części dotyczącej głowicy tnącej, może dostarczyć przydatnych informacji do określenia natury problemu.

 

 

 

  Warunki gwarancji


PDF Document

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie? Jasne, że fajnie! Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie. Tylko we własnym ogrodzie. I to z przyjemnością ;)

 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności