• HOZELOCK POND VAC ODKURZACZ DO OCZKA WODNEGO, STAWU, BASENU

759.00 -8% 699.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Odkurzanie pod wodą - Hozelock Pond-Vac

Wydajność pompy 80W, moc ssania 53mBar, długość przewodu 10m, długość produktu maks. 2,3m.

Krystaliczna woda i zielona podwodna roślinność to czyste i zadbane oczko wodne. Ogrodowy staw może stać się perłą naszego ogrodu, jeśli tylko będziemy go czasem...odkurzać! W sezonie 2008 Hozelock wprowadził nowy „podwodny odkurzacz" Pond-Vac - propozycja dla wszystkich posiadaczy oczek wodnych.



Podwodny odkurzacz Hozelock Pond-Vac.

„Odkurzanie" to najlepszy i najbardziej wydajny sposób oczyszczania oczka wodnego z glonów, mułu i liści - zadanie czasochłonne i pracochłonne. Na ratunek przychodzi innowacyjny Hozelock Pond-Vac. Jest to urządzenie o unikalnej konstrukcji, przypominającej ręczny odkurzacz samochodowy na aluminiowym wysięgniku. Sercem Pond-Vac jest specjalnie zaprojektowana pompa, zamontowana na końcu aluminiowej tuby tuż przed dyszą ssącą, która oczyszcza dno sadzawki. W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy do oczek, w których usytuowanie pompy na zewnątrz wiąże się z ciągłymi przerwami w pracy urządzenia, konstrukcja Pond-Vac gwarantuje ciągłą pracę. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić nawet i 30% czasu.

Hozelock Pond-Vac jest łatwy w obsłudze, wydajny i energooszczędny. Ergonomiczny uchwyt, niewielka waga oraz pompa o mocy 60 Watt sprawiają, że czyszczenie sadzawki przestaje być uciążliwe.

Hozelock Pond-Vac - do każdej sadzawki.

Urządzenie sprawdza się przy głębokich sadzawkach o nietypowych wymiarach. Do rączki odkurzacza można dołączyć nawet cztery aluminiowe tuby pozwalające zwiększyć zasięg urządzenia do 2 m. Hozelock Pond-Vac posiada trzy dysze ssące, zakładane bezpośrednio na głowicę zapewniają dokładne oczyszczenie każdego zakamarka sadzawki, oraz wbudowane w głowicę ostrza tnące. Rozdrabniają one większe zanieczyszczenia jak np. liście, zapobiegając blokowaniu się odkurzacza. Na tubie umieszczono regulowaną rączkę zapewniającą pełną kontrolę nad urządzeniem. Wydobyty szlam zasysany jest przez specjalny wąż o średnicy 20 mm i długości trzech metrów. Do węża podłączono przezroczysty łącznik pozwalający na bieżąco kontrolować ilość usuniętych zanieczyszczeń, dzięki czemu użytkownik wie, czy odkurzacz nie zasysa samej wody. Wypompowane odpadki biologiczne, można składować na kompostowniku - staną się dobrym dodatkiem do nawozu.


Kiedy odkurzać oczko wodne?

Odkurzanie oczek wodnych wykonuje się obowiązkowo na wiosnę oraz jesienią. Dodatkowe odkurzanie można przeprowadzić latem. Wiosenne porządki mają na celu usunięcie glonów, jesienne - pozbyć się zanieczyszczeń biologicznych, które ulegając rozkładowi zabierają tlen rybom. Latem odkurzanie oczka zalecane jest w miarę potrzeb. W okresie kwitnienia drzew owocowych, w sadzawce może nazbierać się sporo zanieczyszczeń wymagających usunięcia. Przed odkurzaniem należy pamiętać o uprzednim wyjęciu wszelkich dekoracji, co ułatwi precyzyjne oczyszczenie oczka


ZOBACZ FILM
 


PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności