• Kategorie
  • Szukaj
  • Grille elektryczne Weber

image

GRILLE ELEKTRYCZNE WEBER - GRILLOWANIE NIGDY NIE BYŁO ŁATWIEJSZE

Grille elektryczne Weber z innowacyjnymi, zaawansowanymi technologicznie funkcjami i najlepszą jakością Weber dla wyjątkowych wrażeń z grillowania.

Weber to grill do nowoczesnego stylu życia. Dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi temperatury w wielu modelach i zintegrowanemu iGrill możesz łatwo kontrolować temperaturę grilla i czas gotowania, a jednocześnie mieć czas dla swoich gości. Grille elektryczne Weber są dostępne w dwóch różnych rozmiarach ze stojakiem i bez.

WEBER GRIL ELEKTRYCZNY - PRZETESTOWALIŚMY TO

Nawet profesjonaliści nie mogli poczuć różnicy między potrawami z grilla elektrycznego Weber a z urządzeń gazowych lub węglowych firmy Weber. Nic dziwnego, bo jeśli chodzi o doznania smakowe, liczy się tylko ciepło. Żeliwny ruszt grillowy zapewnia nie tylko smak, ale także typowe oznaczenia grillowanych potraw. Grille elektryczne Weber zapewniają pełną przyjemność z grillowania, szczególnie łatwo i delikatnie.

GRILL ELEKTRYCZNY WEBER - ENERGOOSZCZĘDNE GRILLOWANIE

Podczas grillowania pojawia się również kwestia zużycia energii. Dodatkowo grillowanie oszczędzające ciepło przy zamkniętej pokrywie znacznie ogranicza zużycie energii.

GRILL ELEKTRYCZNY WEBER - ZALETY

Szybko i łatwo: wystarczy podłączyć wtyczkę do gniazdka i można rozpocząć grillowanie. Niewiele dymu i zapachu: bez dymu węglowego i prawie żadnego zapachu - sąsiad też nie może narzekać. Idealne na balkony i tarasy: czy to na miejskie balkony, czy na domowe patio: grille elektryczne Weber zajmują mało miejsca.