• Glebogryzarki Stiga

Przygotuj się do pracy w ogrodzie z poręczną glebogryzarką STIGA.


Czeka Cię ciężka praca w ogrodzie? Glebogryzarki Stiga przychodzą z pomocą. W pracy na dużej działce nie mają sobie równych. Solidna konstrukcja, mocny silnik, kompaktowe wymiary, a także żywotne noże kultywatora ogrodowego spalinowego sprawią, że praca w ogrodzie będzie nie tylko przyjemniejsza, ale i mniej czasochłonna i na pewno mniej męcząca.

  • Parametry

Wszechstronna i łatwa w obsłudze, poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.


Glebogryzarki spalinowe STIGA rozbija duże bryły ziemi by idealnie przygotować podłoże pod uprawę warzyw. Duża liczba akcesoriów pomoże przekształcić glebogryzarkę w urządzenie wielofunkcyjne.

Regularne spulchnianie gleby glebogryzarką ma ogromne znaczenie, dzięki tej czynności gleba lepiej przepuszcza powietrze, składnik pokarmowe dostarczane przez nawozy oraz wodę.  

Wybierając glebogryzarkę spalinową Stiga zwróć uwagę na moc silnika oraz szerokość roboczą oraz możliwość doposażenia kultywatora w akcesoria. Bogaty wybór glebogryzarek stiga pozwala na wybranie modelu zarówno do małego ogródka jak i dużego.  

Glebogryzarka spalinowa zazwyczaj jest wyposażona silnik o dużej mocy, który gwarantuje niezwykle wydajną pracę.  Glebogryzarka ogrodowa spalinowa przekopie ziemię głębiej niż np. glebogryzarka elektryczna. Niestety jest trochę głośniejsza i musimy pamiętać o jej odpowiedniej konserwacji. 

Kiedy najlepiej używać glebogryzarki? 

Glebogryzarki spalinowej do ogrodu używamy głownie wiosną i jesienią. Praca tym sprzętem  jest mocno uzależniona od warunków atmosferycznych.  Najlepiej kiedy ziemia nie jest zbyt mokra i zbyt zmrożona, bo to znacznie utrudnia pracę. Teren na którym będzie pracowała glebogryzarka należy oczyścić z przeszkód typu kamienie, gruz, gałęzie oraz skosić trawę jeżeli jest zbyt wysoka.