• AL-KO SKLEP

Poznaj markę

logo al-ko

Z nami zrobisz to mądrzej w ogrodzie

Firma AL-KO tworzy już 90 lat innowacyjne urządzenia ogrodnicze charakteryzujące się najwyższą jakością. Cel ALKO to dostarczanie rozwiązań, które wyprzedzą oczekiwania użytkowników na całym świecie.

 Quality for Life  

oznacza koncentracje na ludziach, ich potrzebach i odpowiedziach na ich oczekiwania.

Wszystko dla komfortowej, lekkiej dla użytkownika i środowiska oraz inteligentnej pracy w ogrodzie.

 

Obietnica jakości AL-KO

Zaprojektowany w Niemczech - wyprodukowany w Austrii

image

Inżynierowie AL-KO zajmujący się badaniami i rozwojem nieustannie tworzą i wyznaczają trendy w ogrodnictwie. Wysoka jakość materiałów, zaawansowana technologia, dokonała ergonomia i wyczucie detali sprawiają, że narzędzia do ogrodu AL-KO są niepowtarzalne. Większa część asortymentu AL-KO produkowana jest w Austryjackiej fabryce w Obdach w Stryrii.  

image

 

 Poznaj najpopularniejsze produkty 

image

Robolinho® image

Inteligentne roboty koszące   Cichutko, pewnie, bezpiecznie i bezobsługowo właśnie tak pracują roboty koszące Robolinho®Dzięki nowoczesnej aplikacji mogą być sterowane z dowolnego miejsca na świecie i o każdej porze. Nowoczesna aplikacja ALKO inTOUCH łączy się wirtualnym asystentem np.  z Amazon Alexa, któremu możesz wydawać polecenia głosowe, ułatwiając zarządzanie  ogrodem. Innowacyjne rozwiązania to mocna strona AL-KO.

roboty koszace alko

Urządzenia akumulatorowe
bez spalin, bez wysiłkuimage

Praca w ogrodzie bez spalin i hałasu? Wybierz rodzinę akumulatorowych narzędzi ogrodniczych od AL-KO. Na jednej baterii będziesz mógł skosić trawę, przystrzyc żywopłot, zdmuchnąć liście, przeprowadzić pielęgnacje drzew za pomocą okrzesywarki lub opryskiwacza i wiele innych zadań wykonasz szybko i z przyjemnością. Jeden akumulator, który pasuje do wielu urządzeń.

To czysta praca w ogrodzie bez wysiłku.

 

AL-KO URZĄDZENIA AKUMULATOROWE

Kosiarki spalinowe
PREMIUM

Kosiarki spalinowe AL-KO słyną z dużych kół i wielu możliwości koszenia. Już nie musisz wybierać. AL-KO daje Ci wybór!

Koszenie, zbieranie, mulczowanie, wyrzut boczny i prosta obsługa - na to możesz liczyć kupując kosiarki spalinowe PREMIUM. Do tego Innowacyjny system MaxAirFlow, który  sprawia, że kosz jest napełniany od góry i tym samym efektywnie wypełniony. Więcej powietrza pomiędzy trawnikiem, a korpusem kosiarki powoduje nabijanie kosza nawet o 20%, lepiej niż konkurencyjnych kosiarkach, dzięki czemu nie musisz się zatrzymywać tak często, by opróżnić kosz. 

alko max air flow

Mocne
traktory ogrodowe

Wizytówką kosiarki traktorka AL-KO jest niezwykle mocna rama. Zaprojektowana z myślą o intensywnym użytkowaniu przez wiele lat o każdej porze roku nie ma sobie równych. Duże koła XXL zapewniają wygodę jazdy i zapobiegają ugniataniu trawy. Ale to nie wszystko co mają do zaoferowania. Dowiedz się więcej o traktorkach AL-KO.

kosiarki traktorki al-ko

 


 

Poznaj wszystkie urządzenia 

AL-KO SKLEP

  • Parametry

ALKO sklep internetowy - zarób zakupy online

Firma AL-KO w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne narzędzia do pielęgnacji twojego ogrodu. W sklepie internetowym Garden System znajdziesz duży wybór kosiarek ALKO, ale również odkryjesz wiele innych produktów niezbędnych do pielęgnacji trawy: podkaszarki elektrycze, podkaszarki akumulatorowe, kosy spalinowe ale także wertykulatory, pompy do wody i wiele innych urządzeń.

ALKO skupia się nie tylko na pielęgnacji trawnika, ale całego ogrodu. Dlatego znajdziesz także maszyny do pielęgnacji drzew i krzewów typu nożyce do żywopłotu, pilarki, łuparki do drewna jak również rozdrabniacze do gałęzi.

Jeżeli natomiast zechcesz przekopać ogród, a nie masz siły machać łopatą możesz to zrobić przy użyciu glebogryzarki ALKO. Dzięki ALKO uprawa gleby w ogrodzie stanie się dużo szybsza i prostsza.

Odkryj bogatą ofertę urządzeń marki ALKO.