• AL-KO HW 4500 FCS Comfort Hydrofor + Wysyłka GRATIS

Symbol: 112850
1220.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Spiesz się! Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

image

image

image


 

Hydrofor: ekologiczne zaopatrzenie w wodę użytkową
 
Hydrofory AL-KO nadają się szczególnie, gdy chcemy wykorzystać wodę z cysterny, albo ze studni jako wodę użytkową do mycia naczyń, gdy chcemy ją użyć do automatycznego i skutecznego nawadniania ogrodu, albo gdy zamierzamy podnieść ciśnienie w istniejącej sieci wodociągowej. Zainstalowanie hydroforu stanowi rozsądną inwestycję, ponieważ zmniejsza zużycie wody pitnej. Oprócz tego urządzenia AL-KO oszczędzają energię elektryczną, a niektóre modele są wyposażone w tryb Eco, który jeszcze dodatkowo zmniejsza zużycie w granicach do 15%. O hałas w domu nie musisz się martwić, domowy hydrofor HW 6000 FMS z emisją 73 dB (A) jest bardzo cichy.
 

image

 HYDROFOR

 HW 4500 FCS COMFORT


 

image

 

image

Opis i funkcje


 
Wysokiej jakości, solidny hydrofor z najlepszym wyposażeniem, Szczególnie łatwa instalacja. Niezawodna, cicha praca. Zintegrowany czujnik przeciwzwrotny i elektroniczna kontrola ciśnienia w zbiorniku. Skuteczna ochrona przedsuchobiegiem dzięki systemowi Flow-Control-System, Wbudowany filtr XXL
 

Proste, inteligentne sterowanie
 
Inteligentne, elektroniczne sterowanie z systemem kontroli przepływu Flow-Control-System nadzoruje pracę przydomowej instalacji zasilającej w wodę przez całą dobę dba o optymalną ochronę pompy przed pracą na sucho. Jeżeli zabraknie wody, pompa natychmiast się wyłączy – dzięki temu pompa nie przegrzeje się.
 
image
 
Czysta sprawa
 
Bardzo duży, wbudowany fltr w rozmiarze XXL (modele Comfort i Premium) optymalnie chroni pompę i zawór przeciwzwrotny przed zanieczyszczeniem, gwaran-tując w ten sposób nieprzerwaną pracę. w celu czyszczenia i wymiany fltr można bardzo łatwo wyjąć, bez zdejmowania armatury ssącej.
 
image
 

Dane techniczne


 

Silnik/moc 1 300 W
Maks. wysokość tłoczenia / ciśnienie*
50 m / 5,0 bar
Maks. tłoczona ilość 4 500 l/h
Maks. głębokość zasysania 8 m
Ciśnienie załączania / wyłączenia 2,0 bar / 3,8 bar
Napęd pompy 1-stopniowy
∅ przewodu ssawno-tłocznego
G 1" (33,3 mm)
Pojemność zbiornika ciśnieniowego
17 l

 

image


GRATIS !!!

 

- WYSYŁKA


 

AL-KO Hydrofory

 

image